Hesaplarım ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam zaten hesabın indirimsiz değeri 14.000 - 15.000₺ yapıyor. Çoğu oyun da öyle indirimde %90 indirime girecek oyunlar değil. 15.000₺'lik hesabın olsa 450'ye satar mısın?

Verilen cevaplar hosuna gitmediyse ilan acıp istedigin fiyatı yaz, satılırsa satılır zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten hesabın indirimsiz değeri 14.000 - 15.000₺ yapıyor. Çoğu oyun da öyle indirimde %90 indirime girecek oyunlar değil. 15.000₺'lik hesabın olsa 450'ye satar mısın?

Peki merak ettiğim için soruyorum sizin kafanızdaki fiyat nedir?

Dostum madem hesabının bu kadar değer ettiğini düşünüyorsun ve neden konu açıyorsun? Onu geçtim bizim yorumlarımıza ise katlanmıyorsun ve saygı duymuyorsun. Ben böyle saçmalık görmedim.
Arkadaşım forum diye üslubunda fiyat verecekler diye düşündüm. Sana bir lamborghini getirsem sen de sahibine eee bu 100.000₺ eder desen adam sana eee tamam kardeşim mi diyecek? Adam yüzüne bile bakmaz. Git önce bir fiyatlarına bak der. Çeşitli hesap satış sitelerine girin verdikleri değerlere neler alınıyor bir bakın. Kimse ne 15.000'lik hesabını 200'e verecek kadar enayi ne de 2-3 fukaranın lafına inanacak kadar aptal.

Arkadaşım forum diye üslubunda fiyat verecekler diye düşündüm. Sana bir Lamborghini getirsem sen de sahibine eee bu 100.000₺ eder desen adam sana eee tamam kardeşim mi diyecek? Adam yüzüne bile bakmaz. Git önce bir fiyatlarına bak der. Çeşitli hesap satış sitelerine girin verdikleri değerlere neler alınıyor bir bakın. Kimse ne 15.000'lik hesabını 200'e verecek kadar enayi ne de 2-3 fukaranın lafına inanacak kadar aptal.

Dostum tamamda oyun hesabı ile araba aynı şey mi sence.

Dostum söyle bir şey söyleyeyim benim düşüncem bu. Güzel bir hesap alıyorsunuz ve VAC ban var bazi insanlar bunu istemeyebilir o yüzden fiyatı daha uygun olması lazım ayrıca Cyberpunk veya RDR2'yi o kadar para Vermeden'de oynayabilirler forumda RDR2 veya Cyberpunk hesabı satılıyor 10'tlye hem de ömür boyu garantili.
Arkadaşım VAC banı var diye birisi almam dese tamam derim. Ama şunu belirtmek isterim ki VAC banı sadece CS'deki item satışıma engel oluyor ve oyunun güvenilir sunucularına girişimi engelliyor. Diğer VAC korumasız sunucularda oynayabiliyorsun. Ayni zamanda da başka bir oyuna etkisi YOK. Zaten ücretsiz bir oyun. Isteyen yeni hesap açar oynar. Sen içerisinde RDR2, Cybperunk, Valhalla gibi en güncel oyunların bulunduğu bu hesaba 250₺ dersen o zaman bu tepkiyi de absürt karşılamayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı