Steam Hesaptaki oyunlar başka hesaba hediye edilebilir mi?

Cid_Kagenou

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben bugün GTA 5 satın aldım ama şu anki hesabımdan kurtulmak istiyorum çünkü VAC ban var. Hesabımın değeri düşüyor.
Amacım şu; bu hesaptaki bütün oyunlarımı başka bir hesaba hediye olarak atsam bir sorun yaşar mıyım?

Hesabındaki oyunları hediye edemezsin. Hesapta bakiye varsa anca öyle başka hesaba hediye atabilirsin.

Hediye edemezsiniz. Ayrıca değeri mi düşüyor? Zaten değersiz. Satmaya kalktığınızda o kadar yüksek fiyatlara satacağınızı düşünüyorsanız zor.

Merhaba ben bugün GTA 5 satın aldım ama şu anki hesabımdan kurtulmak istiyorum çünkü VAC ban var. Hesabımın değeri düşüyor.
Amacım şu; bu hesaptaki bütün oyunlarımı başka bir hesaba hediye olarak atsam bir sorun yaşar mıyım?

Hediye edemezsiniz ama aile paylaşımı özelliği ile oyunları farklı hesaptan oynayabilirsiniz.

Satın alınmış oyunları hediye edemezsin ama satın alacagın zaman arkadaşıma gönder yapabilirsin o dedigin olsaydı hilecilerin işine çok yarardı.

Geri
Yukarı