Heumrage gibi ses çıkarmak

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Selamlar. Çoğunuz Vechiron'u yani Heumrage'i biliyorsunuzdur. Kendisi, mikrofon sesini sonun çıkartıp veya mikrofon ayarlarından bir bas ayarı yapıp kulaklarınızı patlatabiliyor. Ve ben bu dönemde sıkıldığım için ve kendimi deşarj etmek için mikrofona avazım çıktığı kadar bağıracağım ama mikrofon onu çok yüksek seste algılayacak. Bunu nasıl yapabilirim?

Selamlar. Çoğunuz Vechiron'u yani Heumrage'i biliyorsunuzdur. Kendisi, mikrofon sesini sonun çıkartıp veya mikrofon ayarlarından bir bas ayarı yapıp kulaklarınızı patlatabiliyor. Ve ben bu dönemde sıkıldığım için ve kendimi deşarj etmek için mikrofona avazım çıktığı kadar bağıracağım ama mikrofon onu çok yüksek seste algılayacak. Bunu nasıl yapabilirim?
Equalizer apo, Morphvox pro.

heumrage.jpeg
Biraz gereksiz mesaj gibi göründü ama bunu yapmasam olmazdı :D . Gerekli cevaplar yukarıda verilmiş zaten.

Mikrofon ayarından ziyade ruhsal ve bedensel taktiği uygulaman lazım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikrofon ayarından ziyade ruhsal ve bedensel taktiği uygulaman lazım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neden çok fazla bağırıyor? Muhabbetini bilen var mı bu adamın?

Sırt tumörü var hocam ve adamın lottosu haline geldi bağırmak o şekilde ünlü olduki yeni birisi değil 2016'dan beri yayın yapıyor adam.
Tümörü olduğunu biliyorum, uzun zamandır yayın yaptığını biliyorum fakat izlememiştim Orkun Işıtmak video çektiğinde görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı