Hewlett Packard HP 15 laptop ne kadar RAM destekliyor?

Mevcut RAM, DDR3L 1600 MHz CL 11 Micron. 8 GB istiyorsanız bunu alabilirsiniz.

Diğer türlü daha iyi performans verir diye duydum o olmaz mı buna 2×4 mu ne? Tam bılmıyorum bir videoda görmüştüm.

Aynı marka modelin 4 GB'ı sıfır olarak yok ama. İkinci el var o da sıfır fiyatında. En ucuz ve kaliteli olarak bunu bulabildim. Bu bile bütçenizi aşıyor.

Doğruluk payı var. Fakat sonuçta 12 GB RAM fark eder. 4+4 de olur. Olmaz diye bir şey yok.
Aynı marka modelin 4 GB'ı sıfır olarak yok ama. İkinci el var o da sıfır fiyatında. En ucuz ve kaliteli olarak bunu bulabildim. Bu bile bütçenizi aşıyor.

Evet hocam. DDR3L bellek bulmak zorlaşıyor ve fiyatları arttı.

DDR3L 1600 MHz CL 11 RAM alıp kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. 1,35V olmasına dikkat edin.

DDR3L 1600 MHz CL 11 RAM alıp kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. 1, 35v olmasına dikkat edin.

Bu uygun mudur bunu alıp direkt takabilir miyim 2. slota?

Hayır değil. 1,50V değerinde.

Hayır değil. 1, 50v değerinde.

Peki bu? Bir de kendim takabilirim değil mi zor değilse.

Bunu alıp direk 2.slota kendim takabilirim değil mi?

Son düzenleme:

Peki bu? Bir de kendim takabilirim değil mi zor değilse.

Bunu alıp direk 2.slota kendim takabilirim değil mi?

Biraz geç oldu ama. Evet takabilirsiniz. Zor bir işlem değil. Kendiniz takabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı