Hextech anahtarı nasıl kazanılır?

triggerr

Hectopat
Daha fazla  
13 tane Hextech kutum bulunmakta bunların hepsi s(-,+)'den geliyor fakat işte anahtar yok nasıl anahtar kasabilirim? Bu arada bayağı Honor alıyorum bunu da belirteyim her gün girdiğimde LoL anahtar parcacığı veriyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Riot'un çakallığı. Bazı hesaplara sürekli sandık bazı hesaplara sürekli anahtar veriyor.
Yeni bir hesap açarsanız muhtemelen sürekli anahtar alacaksınız.
Bir çözümü yok arada bir iyi oynadığınızda verir anahtar ve açarsınız kasaları. İsterseniz anahtar satın alabilirsiniz.

Cadılar Meclisi görevlerini yapınca verilen coin/token ile anahtar veya anahtar parçacığı alabilirsin.

Riot'un çakallığı. Bazı hesaplara sürekli sandık bazı hesaplara sürekli anahtar veriyor.
Yeni bir hesap açarsanız muhtemelen sürekli anahtar alacaksınız.
Bir çözümü yok arada bir iyi oynadığınızda verir anahtar ve açarsınız kasaları. İsterseniz anahtar satın alabilirsiniz.

Alakası yok.

Etkinlik sembolleriyle anahtar ve anahtar parçacığı alabilirsiniz. İkinci bir yol takdir almak. Oyuna girdiğinizde hediye olarak anahtar parçacığı veriyor. Takdir küresi çıkarsa onun içinden de anahtar parçacığı çıkması mümkün.

Oyunu 7 senedir oynayan ve şimdiye kadar 4 tane hesap değiştirmiş biri olarak söylüyorum. Doğru. Arkadaşlarım da doğruluyor.

9 senedir oynuyorum Riot'ta öyle bir mantık yok takdirlerle anahtar kazanırsın s-/s/s+ ile sadece sandık gelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı