Hey dostum, burası "Mizah ve Eğlence" kategorisi!

Menemen Baronu

Hectopat
Bu konuyu mizah ve eğlence kategorisindeki konuları ciddiye alan, aşağılayan ve insana aptal yakıştırması yapanlara hitaben açtım. Kısacası:
-Hey dostum, burası "Mizah ve Eğlence" kategorisi! İnsanlar burada komik veya değil, bir şey söylemek istemiş ve sen karşındakini kırıp veya farklı bir yöne çekerek moralini bozuyor ve dikkatini dağıtıyor olabilirsin. Bunu bilerek bu kategoride takıl. Anlayışın için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız, sanki kendileri dünyanın en sağlam komedyeni gibi gelip millete sürekli laf etme peşindeler. Hep en kusursuz insan kendileriymiş gibi konuşuyorlar. Böylelerine ben de uyuz oluyorum.

Ha arada harbiden de çok mantıksız, saçma mizah konuları açanlar da var tabii. Ama bunların konusunu göz ardı edip geçebilirsiniz çok da büyütmeye gerek yok.

Haklısınız, sanki kendileri dünyanın en sağlam komedyeni gibi gelip millete sürekli laf etme peşindeler. Hep en kusursuz insan kendileriymiş gibi konuşuyorlar. Böylelerine ben de uyuz oluyorum.

Ha arada harbiden de çok mantıksız, saçma mizah konuları açanlar da var tabii. Ama bunların konusunu göz ardı edip geçebilirsiniz çok da büyütmeye gerek yok.

Katılıyorum, kendi mizah seviyelerini üst düzey sanıyorlar.

Geri
Yukarı