Heyecanım kalmadı

Kimse sefillik ile yaşamaya mahkum olamaz/olmamalı. Mutlu olmanın tek yolu ekonomiden geçer. Elin Amerikalı çiftçisi bile bugün dünyayı dolaşabiliyor. @omrally

Kimse sefillik ile yaşamaya mahkum olamaz/olmamalı. Mutlu olmanın tek yolu ekonomiden geçer. Elin Amerikalı çiftçisi bile bugün dünyayı dolaşabiliyor. @omrally

Ya imkanın var burada gelmiş boş geveliyorsun ya da konu sahibinden daha sıkıntılısın. Bir insan yaşamını değerlendirmekten bu kadar aciz olamaz.

Kimse sefillik ile yaşamaya mahkum olamaz/olmamalı. @omrally
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1495144549915799563

Yani sen şimdi bu bıyıklıya nasıl anlatacaksın ki bunu? Bunlar yüzünden zaten bu haldeyiz.
Bu arada elin Amerikalı çiftçisinden bana ne? Verdiğin örnek o kadar saçma ki daha yeni fark ettim.

Cahile bir şey anlatamazsın. Cahil her zaman cahildir. Fakat biraz olsun umut var.
Nede olsa gelecek nesiller bunlar gibi değil. O yüzden iktidarın eli ağayı dolanıyor. O yüzden gençlere oynayıp, üniversiteyi puansız giriş hakkını sağlıyor.

Ayrıca niye saçma verdiğim örnek?

Bilgisayarın en az benimki kadar fosil ondandır. Sağlam bir içerek bul masturbasyon yap rahatla.

Bu bölümler bana kendimi anlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…