Heyet raporu ile sınıfta kalır mıyız?

emirhanakgul9

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 18 gün özürlü 10 gün özürsüz devamsızlık hakkım vardı ve 12. sınıfım. 2 hafta önce okulda pazartesi dizim sakatlandı ve 1 haftaya yakın dizimin şişlikten yürüyemedim. Mr süreçleri falan derken 3 hekim ve başhekim imzalı rapor aldım. Şu an devamsızlığım 26 gün özürlü 10 özürsüz. 10 Mayısa kadar okula gitmeye devam edeceğim ama 10 Mayıs'tan sonra dizimden ameliyat olacağım için heyet raporu alacağım. Devamsızlıktan sınıfta kalır mıyım?

Hocam bide sanırsam (yanlış olabilir) heyet raporu alınca devamsızlık 60-90 çıkabiliyormuş.
60a çıkıyor diye duydum da 90’ı bilmiyorum. Okul bitmek üzere zaten. 90’a ihtiyaç duymuyorum gibi.

Hocam bir de sanırsam (yanlış olabilir) heyet raporu alınca devamsızlık 60-90 çıkabiliyormuş.

Geçmiş olsun. Ameliyat olacaksın bir de 12.sınıfsın. Umarım her şey iyi geçer senin için.

Vallahi sınava olan tüm odağım gitti desem yeridir. Şu an sadece iyileşmek istiyorum. Sağlığın değerini geç anlıyor insan ama konuya en azından ameliyatla iyileşebiliyorum, çaresi olmayan hastalıklarda var deyip kendimi avutuyorum diyebilirim.

60a çıkıyor diye duydum da 90’ı bilmiyorum. Okul bitmek üzere zaten. 90’a ihtiyaç duymuyorum gibi.

Vallahi sınava olan tüm odağım gitti desem yeridir. Şu an sadece iyileşmek istiyorum. Sağlığın değerini geç anlıyor insan ama konuya en azından ameliyatla iyileşebiliyorum, çaresi olmayan hastalıklarda var deyip kendimi avutuyorum diyebilirim.
Mezuna kalırsınız. Önce sağlık.

Geri
Yukarı