Heykele dönen Şirinler oyununun adı nedir?

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, galiba eskiden Facebook'ta (Başka yerde de olabilir.) bir Şirinler oyunu vardı. Gargamel çoğu Şirin'i heykele çevirmisti ve görev yaparak onları iyilestiriyorduk. Arada bir de köye dev hayvanlar geliyordu (dev tırtıl, kanguru vs.) ve onlarla savaşıyorduk ya da savaşana kadar köyde bekliyolardı. Böyle bir oyun vardı. Muhtemelen Flash Player yüzünden oynayamayacak olsam da çok merak ettim. Hatirlayan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, galiba eskiden Facebook'ta (başka yerde de olabilir.) Bir şirinler oyunu vardı. Gargamel çoğu şirin'i heykele çevirmisti ve görev yaparak onları iyilestiriyorduk. Arada bir de köye dev hayvanlar geliyordu (dev tırtıl, kanguru vs.) Ve onlarla savaşıyorduk ya da savaşana kadar köyde bekliyolardı. Böyle bir oyun vardı. Muhtemelen flash Player yüzünden oynayamayacak olsam da çok merak ettim. Hatirlayan var mi?

Tam hatırlamıyorum ama bir oyun vardı. Şirin olarak kendi köyünüzü yapıyordunuz. Hep oynardım eskiden. 🙁

Arkadaşlar, galiba eskiden Facebook'ta (Başka yerde de olabilir.) bir Şirinler oyunu vardı. Gargamel çoğu Şirin'i heykele çevirmisti ve görev yaparak onları iyilestiriyorduk. Arada bir de köye dev hayvanlar geliyordu (dev tırtıl, kanguru vs.) ve onlarla savaşıyorduk ya da savaşana kadar köyde bekliyolardı. Böyle bir oyun vardı. Muhtemelen Flash Player yüzünden oynayamayacak olsam da çok merak ettim. Hatirlayan var mi?
Aradığınız oyunun ismi Smurfs' Village olabilir mi?

Üstten bakışlı ve yanlış hatırlamıyorsam facebookta olmasi lazım
Hatırlıyorum ben heykel olan şirinleri sıra sıra kurtarıyoruz.
Oyunu buldum ismi The Smurfs & Co Spellbound.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatırlıyorum ben heykel olan şirinleri sıra sıra kurtarıyoruz.
Oyunu buldum ismi The Smurfs & Co Spellbound.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adamsın bee çok tşk

Geri
Yukarı