HG658 V2 WiFi ile İnternet Sorunu

zfer

Kilopat
Daha fazla  
Superonline kullanıyorum.
Modem: HG658 V2

Kablolu LAN'da sorun yok. Telefondan WiFi bağlanınca sorun yok. Bilgisayardan WiFi bağlanınca siteleri açmıyor veya doldurmuyor sadece Facebook, Youtube gibi birkaç sitede sıkıntı yok. Puhutv'den bir şey izleyemiyorum. Bir şey indirdiğimde bağlantı 2-3 saniyeliğine geliyor tekrar gidiyor ve bu durum devamlı yaşanıyor. Bağlantı kopmuyor. Ağ driverımı güncelledim sorun devam ediyor. Modem ile ilgili bir sıkıntı olsa telefondan WiFi bağlanınca sıkıntı olması gerekir diye düşünüyorum.

Ağ driverım: Atheros ar956x

Şimdiden teşekkürler.

@Recep Baltaş Güncel.

Sorunu modemi fabrika ayarlarına döndürerek çözdüm.

Superonline kullanıyorum.
Modem: HG658 V2

Kablolu LAN'da sorun yok. Telefondan WiFi bağlanınca sorun yok. Bilgisayardan WiFi bağlanınca siteleri açmıyor veya doldurmuyor sadece Facebook, Youtube gibi birkaç sitede sıkıntı yok. Puhutv'den bir şey izleyemiyorum. Bir şey indirdiğimde bağlantı 2-3 saniyeliğine geliyor tekrar gidiyor ve bu durum devamlı yaşanıyor. Bağlantı kopmuyor. Ağ driverımı güncelledim sorun devam ediyor. Modem ile ilgili bir sıkıntı olsa telefondan WiFi bağlanınca sıkıntı olması gerekir diye düşünüyorum.

Ağ driverım: Atheros ar956x

Şimdiden teşekkürler.

@Recep Baltaş Güncel.

Sorunu modemi fabrika ayarlarına döndürerek çözdüm.
Üzerinden neredeyse 2 yıl geçmiş.. Sorunu çözebildiniz mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı