HG658C V2 modem web arayüzü şifresi nedir?

gunaey

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni internet sağlayıcısına geçtiğim için kullandığım modemi önceki sağlayıcıya teslim etmek zorunda kaldım. HG658C V2 modemini bir yakınımdan aldım ve idareten onu kullanmak istiyorum fakat kurulumunu yapmak için web arayüzüne girdiğim zaman modemin arkasında bulunan web arayüz şifresi ile kullanıcı adını kabul etmiyor. İnternetten baktım ve bir sürü şifre kombinasyonu var fakat hiçbiri olmuyor.
Not: Yeni internet sağlayıcım Millenicom.

Yeni internet sağlayıcısına geçtiğim için kullandığım modemi önceki sağlayıcıya teslim etmek zorunda kaldım. HG658C V2 modemini bir yakınımdan aldım ve idareten onu kullanmak istiyorum fakat kurulumunu yapmak için web arayüzüne girdiğim zaman modemin arkasında bulunan web arayüz şifresi ile kullanıcı adını kabul etmiyor. İnternetten baktım ve bir sürü şifre kombinasyonu var fakat hiçbiri olmuyor.
Not: Yeni internet sağlayıcım Millenicom.

Reset atıp deneyin emin misiniz tamı taamına doğru girdiğinizden? Wireless keyi girmeyeceksiniz.

admin admin olabilir, admin turktelekom da olabilir modemin markası var mı? (marka derken internet sağlayıcı)

Modenin üzerinde yazar genelde default şifre, üzerindeki reset tuşuna basarak sıfırlayın sonra üzerinde yazıyorsa o şifreyi, yazmıyorsa admin vodafone deneyin

Geri
Yukarı