HGST HTS721010A9E630 HD Tune Test Sonucu

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
SDD üzerinden yaptığım işlemler sorunsuz akıyor. Fakat HDD cevap vermiyor bile. Görev yöneticisinde ortalama yanıt süresi 5000 ms görüyordu zaman zaman. Bu yazıyı yazarken sorun devam ediyordu yazının ortasında HD Tune kapandı ve kontrol ettim HDD eski haline döndü akıyor yine. Fakat HD Tune Health sekmesi aynı şekilde 2 başlıkta da uyarı veriyor. Ne yapmam gerek bilemedim sorunlu kalsın istemiyorum. Var mıdır bir çözümü?

25-Ekim-2019_14-35.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskteki verileri tahliye edin, kalıcı bir çözümü yok bozuk sektörün. Yeni disk almanız lazım.
Sanırım öyle gözüküyor. 2 yıl olmadı dizüstü bilgisayarı alalı. Aldığımızdan beri bir USB portu bozuktu zaten, kullanmak için güç uygulamak gerekiyor o yüzden hiç kullanmıyoruz çoğaltıcı yardımıyla işimizi görüyorduk. Kasadan da bazen priz topraklı bile olsa elektrik akımı hissettiriyor dokununca. Servise göndersem nasıl bir şeyle karşılaşırım hiçbir fikrim yok şu saatten sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı