Hi-Fi kulaklık önerisi

fatih çetinkaya

Centipat
Günümün yarısı müzikle geçiyor cidden tadını artık almak istiyorum dinlediğimin, klasik müzik veya Slow tarzı pek dinlemem en en metal dinlediğim disturbed dır, bass tiz mid vs kavramlarını bilmediğimden yazdım bunları, Max 2500 bandında cidden müzik zevkimi arşa çıkarıcak kulaklık bakıyorum fakat karar veremedim. Farklı önerilere açığım benim bulabildiğim bunlar:

• Sony WH-1000XM3: Aklımda olan arkadaş fakat Aktif ses engellemesine ve Bluetooth'una mı para veriyorum bunun çoğunlukla bilemedim ama 1. seçenek benim için.
  • Sennheiser PXC 550 veya SteelSeries Artctis Pro: Bunları markadan dolayı mı övdüler bilemiyorum fakat çok övmüşlerdi 2.ve3. seçenekler.
  • Audio Technica ATH M50X: Müzik için studyo tipi en mantıklısı diye düşündüm fakat iPhone kullanıcısı olarak IPhone'nun bu kulaklığa yeterli gücü veremeyeceği ve amfi almam gerektiğini öğrendim tam performansını alabilmem için sürekli hareket halindeyim kablo sıkıntı olmazdı fakat ayrı bir alet taşıyamam.

Shure SRH1540

.

Kablolu olarak buna bakmanızı öneririm. Bütçe olarka TR'de bile aman aman yüksek değil.
Ekleme: 2500TL max olacak şekilde kablosuz Hi-Fi kafaüstü kulaklık mı istiyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı