Hi-Fi sisteminizi ve ekipmanlarınızı test edin

Flakko

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Listenin Spotify üzerinde olması ayrı bir ironi oldu dostlar. Türkiye'de çoğunluk Spotify kullandığı için oradan yaptım. Spotify Hi-Fi gelirse bu listedeki parçaları ekipmanlarınızla tekrar tekrar dinlemenizi öneririm. Listenin içinde olması gereken bazı şarkılar ve sanatçılar yok çünkü Spotify'dan gittiler. Mesela Neil Young ve Joni Mitchell. Bu listenin aynısını Tidal veya Deezer kullanıyorsanız sizlere onun linkini de bırakabilirim. Orada en azından liste içerisinde olmayan sanatçılar mevcut.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Listenin Spotify üzerinde olması ayrı bir ironi oldu dostlar. Türkiye'de çoğunluk Spotify kullandığı için oradan yaptım. Spotify Hi-Fi gelirse bu listedeki parçaları ekipmanlarınızla tekrar tekrar dinlemenizi öneririm. Listenin içinde olması gereken bazı şarkılar ve sanatçılar yok çünkü Spotify'dan gittiler. Mesela Neil Young ve Joni mitchell. Bu listenin aynısını Tidal veya Deezer kullanıyorsanız sizlere onun linkini de bırakabilirim. Orada en azından liste içerisinde olmayan sanatçılar mevcut.
Sadece playlist olarak bile mükemmel bir playlist olmuş, kültür ve kalite akıyor.
Onun dışında enstrüman çeşitliliği ve bas detayları konusunda ince seçimler olmuş. Ellerinize sağlık.

Listenin Spotify üzerinde olması ayrı bir ironi oldu dostlar. Türkiye'de çoğunluk Spotify kullandığı için oradan yaptım. Spotify Hi-Fi gelirse bu listedeki parçaları ekipmanlarınızla tekrar tekrar dinlemenizi öneririm. Listenin içinde olması gereken bazı şarkılar ve sanatçılar yok çünkü Spotify'dan gittiler. Mesela Neil Young ve Joni Mitchell. Bu listenin aynısını Tidal veya Deezer kullanıyorsanız sizlere onun linkini de bırakabilirim. Orada en azından liste içerisinde olmayan sanatçılar mevcut.
Arıyordum böyle bir şey. Giriş seviyesi HiFi kulaklık kullanıyorum ama en azından marifetlerinden tam faydalanalım bakalım.

Geri
Yukarı