Hi-Level 1TB SSD iyi midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1.500 ₺

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1TB HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/1T 2.5'' 560-540MB/S
Anakart
DELL 0XCNGT A00
Arkadaşlar, hepinize merhaba keyifli forumlar. Bugün laptopum için 1TB Hi-Level HLV-SSD30ELT/1T 2.5" 560-540MB/S isimli SSD'yi satın aldım. Ürün, yarın elimde olacak. Benim sorum, sizce bu SSD nasıldır? Performans, uzun ömürlülük, çalışma bakımından ne derece iyi bir üründür? Kötü yanları var mıdır varsa nelerdir? Bu model hakkında bilgisi olan üyeler bildiklerini benimle de paylaşırsa çok sevinirim. :) Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
Anakart marka modelim:

xd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü, alınmaz.

Sana önerim:
Sizden ürün için kötü demenizin altındaki sebepleri de paylaşmanızı rica edeceğim.

Recep Baltaş'ın kendisi söylemişti Hi-Level almayın diye. @erme zaten işi çoktan halletmiş bana da beğenmek kalıyor.

Recep Baltaş'ın kendisi söylemişti Hi-Level almayın diye. @erme zaten işi çoktan halletmiş bana da beğenmek kalıyor.
Ürün elime ulaştığında biraz kullanayım bakalım. Söz konusu markanın daha önce hiçbir ürününü kullanmadım, bu sebeple markaya direkt çamur atmak istemiyorum. Dediğiniz gibi kötü bir ürünse iade edip başka bir markaya bakarım.

Ürün elime ulaştığında biraz kullanayım bakalım. Söz konusu markanın daha önce hiçbir ürününü kullanmadım, bu sebeple markaya direkt çamur atmak istemiyorum. Dediğiniz gibi kötü bir ürünse iade edip başka bir markaya bakarım.
Kötü olup olmadığını hızlarına bakarak anlayamazsınız. 1 yıllık kullanım sonunda anlarsınız, ki 1 yıl geçtikten sonra sorun yaşasanız da iade edemezsiniz, anca değişim. Yani iptal edip SanDisk Ultra almanız yapabileceğiniz en mantıklı şey.

Alınmaz kalitesiz SSD diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı