Hi-Level 4GB HLV-PC10600D3/4G RAM Gigabayte G41 Combo Anakartımda çalışır mı?

Daha fazla  
Son düzenleme:
DDR2 ile DDR3 birlikte çalışmayacağı için boşuna bellek alıyorsunuz şu an. O slotlar hiçbir zaman dolmayacak ki zaten hepsini dolrudun diye koymamışlar anakarta. İkisi dolu olmalı en fazla.
Ben de ddr2 ramleri çıkarıp yerine ddr3 ramlari takıcam. Sistemime uyum sağlar mı diyorum aldığım Ddr3 ram. Ters ter cevaplar. Anlamıyorum bu sitedeki insanlar neden gergin!

Sizin soru sormayı bilmemenizden kaynaklı bir problem yaşıyoruz şu an. Şimdi tamam takılır desek, sadece DDR3'ün takılacağını nereden bileceğiz ? Sonra gelip konu açacaksınız aynı anda çalışamadılar diye. Yani amacınız farklı olsa bile karşınızdaki insanlar böyle düşünür. Bunu da hesaba katarak sorularınızı açık bir şekilde sorun.

Şimdi konuya geleceğim ve cevabım takıp deneyin olacak. Neden diye sorarsanız, ürünü artık sipariş vermişsiniz bile...

Arkadaşlar, 4GB DDR2 RAM'im mevcut. Anakartım 8GB'a kadar destekliyormuş. DDR3 slotlarını doldurmak için, aşşağıdaki linkte yer alan RAM'den 2 tane sipariş verdim. Sizce sorunsuz çalışır mı ?

Ekran Kartı: Amd R9 280

İşlemci: Core 2 quad 8400

www.hepsiburada.com: Hi-Level 4GB 1333MHz DDR3 Soğutuculu Ram (HLV-PC10600D3/4G) Fiyatı
Konuyu açalı çok olmuş ama size bir sorum olacaktı. Aynı anakart bende de var. Yeni RAM alacaktım. Acaba RAM anakart da sorunsuz çalıştı mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı