Hi-Level HLV-t1002w Android Sürümü Değiştirme

witac

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Elimde Hi-Level Hlv-t1002w tablet var ve içerisinde Android 4.1.1 yüklü. Acaba bu tablete Android 4.4 veya 4.4.2 yüklenir mi?
Teşekkürler.

Maalesef bu tablet için Root yöntemi bulamadım.

Root olmadan ne ROM yükleyerek sürümü yükseltebilirsiniz, ne de build.prop dosyasını editleyerek sürümü yüksek gösterebilirsiniz.

Maalesef bu tablet için Root yöntemi bulamadım.

Root olmadan ne ROM yükleyerek sürümü yükseltebilirsiniz, ne de build.prop dosyasını editleyerek sürümü yüksek gösterebilirsiniz.

Teşekkürler. Peki herhangi bir tabletin 4.1.1 root'unu uygulasak olmuyor mu? Root cihaza özel mi oluyor?

Root cihaza özel sayılabilir ama ben herhangi bir işlem yapmadan yani bir kaç dosyayı değiştirerek root yapabiliyorum.
Ama root eğer tableti tamamen bütün herşeyiyle kullanabilecekseniz yapılmalı.
Rom yüklerseniz sizi uyarayım çünkü benim başıma geldi cihazımla uyumsuz bir clockwork yükledim (uyumlusu yoktu) ve tabletim şimdi açılmıyor.

Ben Root Explorer programı ile tabletin system dosyasının içinde xbin klasöründeki su dosyasını root lu bir su dosyası ile değiştiriyorum ayriyetten superuser da yükleyince cihaz root lanmış oluyor.
Yöntemi kendim buldum elimdeki cihaz root programlarıyla uyumlu olmadığı için.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı