Satılık Hi Level Ultra 240 GB SSD 550MB/530MB/s - 160 TL (3 YIL GARANTİLİ)

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
İncehesap üzerinden 14 Haziran 2019 tarihinde alındı. Alındığı günden beri kullanılıyor genelde günlük işlerde pek oyun oynanmadı. 3 yıl garantili üründür. Aşağıya hızı ölçüp fotoğrafını ekledim. Dilediğiniz test programıyla test edip sonuçları atabilirim aklınızda soru işareti kalmaması adına. Patpatlı yumuşak poşete sarılıp gönderilecektir. Yanında gelen zımbırtıları ne yaptım bilmiyorum bulabilirsem kendi kutusuyla felan yollarım kitapçık vs. Kargoda çıkabilecek herhangi bir sorun bana ait değildir. Ben ürünümden eminim almak isteyen ona göre alım yaparsa sevinirim. İade düşünmüyorum.

FİYAT = 160 TL dir. Önce ödeme sonra kargo şeklindedir. Alıcı ödemeli aynı gün kargoya veririm.

2.el konulara mesaj yazamayan üyeler [email protected] üzerinden benimle iletişime geçebilirler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Merhaba Güncel video çekip çalıstığına dair atabilirseniz . Almak isterim .
[email protected] iban vs atarsın
Dilediğiniz resim veya test varsa atabilirim hocam video biraz uğraştırıcı olur altyapım berbat yüklemeside ayrı eziyet olur. Nasıl yapalım fikriniz varsa eğer? Bu arada kutusunu ve garanti belgesini buldum ekstra resim ekledim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-02-10 at 23.57.28.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-10 at 23.57.28.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 15
tamam mail olarak iban bilgileri atarsın bana banka farketmez. fiyatıda düz yaparsan sevinirim .

Geri
Yukarı