Hi-Level USB'nin yavaş aktarım hızı

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
A101'den aldığım(ön yargılı yaklaşmayın) Hi-Level 32 GB OTG USB'min aktarma hızı çok düşük.

Xiaomi telefonumda dosya aktarırken saniyede 20mb/s falan aktarım hızı var fakat PC'den USB'ye/USB'den PC'ye aktarım hızı saniyede 5mb/s falan...

Yükseltebilmenin imkanı var mı?

Y
Aynısı bende vardı git iade et cidden çok yavaş. En fazla 3-4 mB/sec veriyor.

Yükseltebilmenin imkanı yok bence. Donanımsal bir durum.
Ben de almıştım 5 yıl falan oldu. Bir tarafı telefona bir tarafı bilgisayara takılıyordu.
Yavaştı sizinki gibi. En sonunda bozuldu.

Ben de almıştım 5 yıl falan oldu. Bir tarafı telefona bir tarafı bilgisayara takılıyordu.

Hocam benim olay şöyle oldu gittim USB aldım bozuldu garantiye verdim geçici olarak bu bahsedilen USB verdiler. 32 GB'lik cihaza 3 GB dosya atmak 30 dkyi geçiyordu gittim bozulanın üstüne para verip 64 GB'lik 3.0 aldım rahatım şimdi.

Y
Aynısı bende vardı git iade et cidden çok yavaş. En fazla 3-4 mB/sec veriyor.
İade süresi geçti ama
Nasıl bozuldu ?
Evet 2.0...
3.0 da var ancak temassızlık sorunu var portta.
Yemin ederim o gün tam hatırlamıyorum ama 4 tane A101 gezdim. 64GB'lık alacaktım fakat sadece bir A101'de 32GB vardı, onu almak zorunda kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…