Çözüldü Hi-rez studios hesabına Steam hesabıyla bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Selam, sorunum başlıkta. Hi-rez hesabıma Amazon Prime üzerinden "lex o suit" kostümünü aldım. Lakin baktığımda kostüm hesabıma gelmemişti. Sonra ise tekrar baktığımda Steam hesabımın bağlanmadığını gördüm. Nasıl bağlayabilir bu Steam hesabını?
Site: Hi-Rez Studios Account

Çözüm
Bu defa sitelerinden denedim ve yine hata alıyorum. Artık aklımı oynatma raddesine geldim.
@Rivadex sorunumu çözmüş bulunmaktayım hocam. Akılsız kafam sağ olsun daha önce açtığım hi rez hesabımı unutmuşum, o hesapta da aynı Steam hesabı bağlıymış. O yüzden giremiyormuşum. Destekten hesabıma eriştim ve sonunda bağladım. Ödülümü de almış bulunmaktayım.
Giriş yaparken Steam ile giriş yaptınız mı hocam?

İşte sorun orada hocam, Steam ile girişimi kabul etmiyor. Ekranda beyaz bir çark dönüp duruyor. Umarım drop boşa gitmemiştir.

1624042453592.png

Hocam galiba siteden kaynaklı bir sorun. Ben de denedim Steam ile giriş yapmayı ancak bende de loading kısmında kaldı:
Eki Görüntüle 1074002

Peki hocam ben şimdi bu dropu talep ettim, ve 3 günlük bir süresi kaldı. Eğer ben 3 gün içinde bu dropa erişemezsem bir daha asla erişemez miyim?
Şimdi ticket atacağım siteye.

Peki hocam ben şimdi bu dropu talep ettim, ve 3 günlük bir süresi kaldı. Eğer ben 3 gün içinde bu dropa erişemezsem bir daha asla erişemez miyim?
Şimdi ticket atacağım siteye.
Hocam o konu hakkında pek bir bilgim yok ancak bir daha kullanamazsınız diye tahmin ediyorum. Ticket atarsanız yardımcı olurlar muhtemelen.

Bu defa sitelerinden denedim ve yine hata alıyorum. Artık aklımı oynatma raddesine geldim.
@Rivadex sorunumu çözmüş bulunmaktayım hocam. Akılsız kafam sağ olsun daha önce açtığım hi rez hesabımı unutmuşum, o hesapta da aynı Steam hesabı bağlıymış. O yüzden giremiyormuşum. Destekten hesabıma eriştim ve sonunda bağladım. Ödülümü de almış bulunmaktayım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı