HI2Games güvenilir mi?

MustafaCem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. HI2Games sitesinden VP alacağım da fiyatları uygun. Sizce güvenilir mi? Önceki forumlar eski olduğu için yeniden açma gereği duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, İsmim Erhan Can.
Hi2Games.com'da Pazarlama Uzmanı olarak görev yapmaktayım.
Sorular ve sorunlar için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Merhabalar, ismim erhan can.
Hi2Games.com'da pazarlama uzmanı olarak görev yapmaktayım.
Sorular ve sorunlar için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Evet alışveriş yaptım ve güvenilir olduğunun anladım. Hatta sponsorluk başvurusu yaptım fakat çok fazla sponsor olduğu için reddedildi.

Evet alışveriş yaptım ve güvenilir olduğunun anladım. Hatta sponsorluk başvurusu yaptım fakat çok fazla sponsor olduğu için reddedildi.
Merhaba Mustafa;
En son E-Spor takımı olan Dark Passage'ın E-Pin sponsoru olduk. Yakın tarihte bir kaç kişi ile anlaşmamız sona erecek ve yeni anlaşmalar için kapılarımızı açacağız.

Seninle nereden iletişimi kurduğumuzu bana özel mesaj yolu ile geri dönüş sağlar mısın?

Merhaba Mustafa;
En son e-spor takımı olan Dark Passage'ın e-pin sponsoru olduk. Yakın tarihte birkaç kişi ile anlaşmamız sona erecek ve yeni anlaşmalar için kapılarımızı açacağız.

Seninle nereden iletişimi kurduğumuzu bana özel mesaj yolu ile geri dönüş sağlar mısın?

Özelden mesaj atma yerini göremiyorum galiba ama WhatsApp üzerinden iletişim kurmuştuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı