HiAlgo Boost uygulaması VAC yasaklaması getirir mi?

Emir Yüksel

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Selamlar, internette CS:GO'da grafikleri patatesleştirerek FPS artıran bir uygulama buldum. Ortalama olarak maplere göre değişmekle beraber 25-30 FPS alıyorum. Programın ismi HiAlgo Boost. Sitesinde VAC güvenceli olduğu (VAC Safe) yazmakta ancak program en son 2016'da güncellenmiş. Geçen bu 4 yılda oyun bayağı değişti. Aranızda bu konularda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim. Laptop özelliklerim:
  • Intel Core i3 CPU m 350 - 2.27GHz
  • 3 GB RAM
  • Windows 7 işletim sistemi
Hialgo'nun kullanıldığı örnek video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı program bende var. Grafikleri düşürmüyor, sadece 7 FPS fark yaratıyor. Ve evet VAC yersin. Harici program kullandığın için. Zaten ilk başta Online oyunlarda ban yiyebilirsin diyor.

Artık çalışmıyor bu. Çok önceden kullanılıyordu ama şimdi çalışmıyor diye biliyorum.
Çalışıyor fakat, sadece CS:GO ekranında sıkıntı oluşturuyor, yukarıdaki pikseller değişip değişip duruyor.

Edit: VAC ban yeme olasılığın çok yüksek 3. parti bir yazılım çünkü HiAlgo Boost.
Daha birkaç gün önce denedim. FPS daha beter düştü. Kesinlikle önermem. Ayrıca oyunun işleyişinde problemler oluştu.
Aynen, FPS düşüşleri bile yaşanıyor.

Dahili GPU kullanıyorsun. Gerekli sürücüleri sistemine kurdun mu?

Hiç kurmadım. Ama kurmayı düşünüyorum. Burama kadar geldi yani. Ya Allah aşkına, 360P çözünürlük, en kötü ayarlar ile the long Dark'ı 30 FPS ile zor oynatıyor. Evet sürücüleri kuracağım. Bu arada profil yakıyor😉😉

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı