Hiç birden boy attınız mı?

Mete421

Decapat
Daha fazla  
Mesela boyunuz çok uzun değildi, arkadaşlarınız sizden uzundu. 1-2 yılda birden boyu uzayarak sizden uzun arkadaşlarınızı geçtiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela boyunuz çok uzun değildi, arkadaşlarınız sizden uzundu. 1-2 yılda birden boyu uzayarak sizden uzun arkadaşlarınızı geçtiniz mi?
8.sınıfta 1.60tım. 9. sınıfta da kısaydım. 10. sınıfta 1,69 dum 11. sınıfta ise 1,80 1 yıldır basket oynuyorum onun etkisi olmuş olabilir.

Boy takıntısı nedeni nedir?

1.90 veya 1.80 olunca süper yakışıklı olmuyorsunuz.
Sözlük siteleri üstünde gördüğünüz "bilmem kaç boyuna sahip kültürlü erkek" gibi saçma yazıları anlamıyorum.
Yok yani, 1.90 olunca para veriyorlarsa olalım.
Gereksiz boy kaygınız eğer boyunu sürekli takip ederseniz daha az uzar kendinizi stres etmeden sütünüzü için ip atlayın veya direğe asılın zaten 1.80 çok rahat olursunuz.

"Uzayacak mıyım?", "Ne kadar uzarım?" sorularının yenileri eklenmiş stoğa.
21 yaşına kadar uzayacaksın. 17, 18 gibi yavaşlayacak.
1620850265596.png
Merak etme, dediğin şey olağan bir durum.
Ve de yaşadım.

Boy takıntısı nedeni nedir?

1.90 veya 1.80 olunca süper yakışıklı olmuyorsunuz.
Sözlük siteleri üstünde gördüğünüz "bilmem kaç boyuna sahip kültürlü erkek" gibi saçma yazıları anlamıyorum.
Yok yani, 1.90 olunca para veriyorlarsa olalım.
Gereksiz boy kaygınız eğer boyunu sürekli takip ederseniz daha az uzar kendinizi stres etmeden sütünüzü için ip atlayın veya direğe asılın zaten 1.80 çok rahat olursunuz.
Evet hocam kesinlikle bunları yapan herkes 1.80, çok rahat olur. Baba boyu önemli, baban 1.70'se %90 ihtimal 1.70'te kalırsın, istersen tankerlerle süt iç. Kahkaha emojisi atanlar bu dalga amaçlı yazıldı, "!" koymadım diye anlamadınız sanırım.

Evet hocam kesinlikle bunları yapan herkes 1.80, çok rahat olur. Baba boyu önemli, baban 1.70'se %90 ihtimal 1.70'te kalırsın, istersen tankerlerle süt iç.

Spor yaptığım mekan içi bir çocuk vardı kısayım diye ağlardı 1 hafta direkte 10 dakika asıldı babası 1.72 olmasına rağmen 1.80 oldu.

Gene yaşıma göre uzunum çok takarsanız bir şey elde edemezsiniz bu tarz konular çok boş.
Sözlük sitelerindeki yazarlar sallar anca "1.90 altı kendine erkek demesin" falan gerçekte 1.80 en uzunu :D. Hayatta tek başarısı yazar olmak olan insanlardan pek bir şey beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı