Hiç boşa oyun aldınız mı?

Boşa demeyelim de, alıp kenara atıyorum oynarım diye. Bir de eskiden 0.30 kuruşa Steam’den oyun bulunabiliyor olduğu zaman ne gördüysem almak istiyordum. 30 kuruş yani sonuçta.

Benim aklıma gelince üzülüyorum, geçen ağustos ayında PlayStation5 çıkınca alırım diye RDR2 Special Edition, Spider-Man GOTY ve Witcher 3 GOTY almıştım, sonra gittim bilgisayar aldım boşa para harcadım ve bu oyunları toplam sadece 150 TL'ye satabildim, keşke satmasaydım. PlayStation almayı düşünüyorum şimdi zarar üstüne zarar :D
Cities: Skylines almıştım, Epic ve Steam ücretsiz yaptı. Garezleri mi var anlamadım ki, bir de ben çok korsancıydım o zaman keşke korsan kullansaymışım demiştim. Malwarebytes sağ olsun bir daha da ne korsan oynadım ne oyun aldım. Epic Games sayesinde boşa oyun almıyorum :D

Mount And Blade:Fire And Sword almıştım 30 dakika ya oynadım ya oynamadım Warband'dan sonra belki güzel olur silahlar falan vardı diye almıştım pek beğenemedim ama yeni bilgisayar aldığımda indiririm belki şimdi hoşuma gider Bannerlord II'yide unutmayacağım o .da çok güzel bir oyuna benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı