Hiç çekiliş kazandınız mı?

Hwaxer

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hiç büyük küçük çekiliş kazandınız mı veya tanıdıklarınız kazandı mı? Mesela bana bu Nescafe çekilişleri magnum çekilişleri falan kolpa geliyor.

Hiç kazanmadım, büyük değil küçük (50-60 liralık 5 kişinin katıldığı çekilişleri) bile kazanamadım, kime çıkıyorsa bilemiyorum.

Resmi firmaların çekilişleri kolpa değil hocam. Milli Piyango ile anlaşmalı yapılır çekilişler. Birkaç yıl önce teyzeme SMS gelmişti Magnum`dan. Porsche kazandınız hediyeniz gümrükte gibisinden. Çekiliş için çıkan çubukdaki kodlarla arada bir katılırdı aslında ama inanmamış gitmemişti. Bana sonradan söyledi ancak içimde kaldı. En azından firmayı arayıp teyit etseydik dedim. :)

Resmi firmaların çekilişleri kolpa değil hocam. Milli Piyango ile anlaşmalı yapılır çekilişler. Birkaç yıl önce teyzeme SMS gelmişti Magnum'dan. Porsche kazandınız hediyeniz gümrükte gibisinden. Çekiliş için çıkan çubukdaki kodlarla arada bir katılırdı aslında ama inanmamış gitmemişti. Bana sonradan söyledi ancak içimde kaldı. En azından firmayı arayıp teyit etseydik dedim. :)

Vay be hocam olaya bak.

Bir oyundan item çekilişi kazanmıştım. Onun dışında herhangi büyük bir çekiliş kazanmadım.

Hiç büyük küçük çekiliş kazandınız mı veya tanıdıklarınız kazandı mı? Mesela bana bu Nescafe çekilişleri magnum çekilişleri falan kolpa geliyor.

En fazla kazı kazandan küçükken 5 lira kazanmışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı