Hiç fanboy oldunuz mu?

God Of War serisine fan boy'um ve beni hiç rahatsız etmiyor. Fan boyluğu hak eden bi oyun serisi bence.

Fanboy değilim ama marka takıntım var. Örnek eğer MSI anakart almışsam tüm parçalar MSI olmak zorunda. Gigabyte ise Gigabyte olmak zorunda.

Hocam MW serisini seven insanlar genelde Call of Duty'nin en son oyunları hakkında ''iyi'' yorumlara sahip oluyorlar Sizin düşünceleriniz nedir?
Kısa süren ama pahalı olan oyunlar. Vermem o kadar para. 19 model MW gene iyidi fakar hiçbir oyunu orjinal MW olamaz.

PS'ye fanboyum Xbox hiç kullanmadım.

Para verip bir de avukatlığını yapamam hiçbir şeyin. Mantıklı olduğu sürece bir ürünü önerebilirim. Rakibi mantıklı bir şey ile karşıma çıkarsa ona geçerim ve onu tavsiye ederim. Tüketici olarak her zaman kendini düşüneceksin.

Halo serisi benim için çok özel bir seridir fakat hiçbir zaman da kötü yanlarını eleştirmemezlik yapmadım hala da eleştirim bundan dolayı fanboy değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…