Hiç güncellenmemiş Windows 7 nasıl güncellenir?

MaviEkran126

Hectopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium T3400 2.16 Ghz. NVIDIA GeForce 9300M GS Windows 10 2016 LTSB.
RAM
4 GB
Ekran kartı
GeForce 9300M GS
İşlemci
Intel® Pentium® T3400 İşlemci
Arkadaşlar herkese merhabalar. Benim bilgisayarımda Windows 7 proffesionel yapı 7600 kurulu. Ben bunu hem güncelleştirip hem de SP1'e geçiş yaptırmak istyorum. Nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar herkese merhabalar. Benim bilgisayarımda Windows 7 proffesionel yapı 7600 kurulu. Ben bunu hem güncelleştirip hem de SP1'e geçiş yaptırmak istyorum. Nasıl yapabilirim?
Başlangıç düğmesi => Tüm Programlar => Windows Update yolundan güncelleştirmeleri denetleyin ve tüm güncelleştirmeleri yükleyin daha sonra tekrar denetleyin bu sayede başka güncelleştirme kalmadığından emin olun, SP1'in ve diğer tüm güncellemelerin yüklenmiş olması gerekir.

İnternette SP1 e ait update videosu mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette SP1 e ait update videosu mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Service Pack 1 sayfası mevcut değil şu an.

@MaviEkran126 eğer Windows Update ile güncelleme yaptıktan sonra SP 1 kurulmazsa buradan kendinize uygun olan dosyayı indirip kurarak SP 1'i edinebilirsiniz.
Videonun içinde siteden yükleme yaparken seçtiği Update'in kodunu Google'a yazarsanız illaki çıkacaktır kb******lı bir Update kodu.

@MaviEkran126 eğer Windows Update ile güncelleme yaptıktan sonra SP 1 kurulmazsa buradan kendinize uygun olan dosyayı indirip kurarak SP 1'i edinebilirsiniz.

Hocam denedim fakat bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım?
Screen Shot 01-28-22 at 09.28 PM.PNG

Hocam denedim fakat bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım?Eki Görüntüle 1286328
Hocam bu linkten kendinize uygun dosyayı indirin ve çalıştırın. Ayrıca size tavsiyem Windows 8.1 Single Language işletim sistemine geçebilirsiniz, ben 2 GHz Core 2 Duo ile bazı gereksiz sistem özelliklerini kapatıp sistemi olabildiğince optimize ederek rahat şekilde kullanıyorum, güncel bir sistem olması sebebiyle bu tür problemlerde çözüm bulmak sizin için daha kolay olacaktır eğer Windows 8.1'e geçmek ile ilgili sorularınız olursa farklı bir konu açın seve seve yardımcı olurum.
@MaviEkran126 hocam sorununuz çözüldü mü?
@MaviEkran126 hocam sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı