Hiç güzel bir anım yok

kaanguler

Kilopat
Çocukluğum gençliğim boşa geçmiş gibi hissediyorum, yaşıtlarıma ve kendime bakıyorum bir daha asla geri gelmeyecek olan zamanı boşa harcamışım. Hiç anlatacak güzel bir anım yok, aslında zaten olsa da anlatacak kimsem de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam içini dökmüş ne var?

Çocukluğum gençliğim boşa geçmiş gibi hissediyorum, yaşıtlarıma ve kendime bakıyorum bir daha asla geri gelmeyecek olan zamanı boşa harcamışım. Hiç anlatacak güzel bir anım yok, aslında zaten olsa da anlatacak kimsem de yok.
Üzmeyin kendinizi be hocam vardır her işte hayır .

Şu ana kadar yoksa yarın çok güzel bir anı olabilir istersen bu senin elinde.

Hocam arkadaşlarınızla dışarı çıkın 1 hafta gezin illaki günün birinde komik bir olayla karşılaşırsınız ve anı olarak kalır. Mesela korku evine gidebilirsiniz ama ne yaparsanız yapın askere gitmeyin.

Sorun da orada zaten, güzel bir anı değil bu.
Örnek veriyorum, şu anda Ukrayna savaşında olan birisi için evet güzel bir anı değildir ama sonraki senelerde eğer durum düzelirse, Ukrayna kazanırsa, bu sırada bu kişinin verdiği mücadeleler ileriki nesillere anlatacak güzel anılar haline gelir.

Covid salgını sırasında başlarda akşam 21'de doktorlar için alkış anısı, aşının çıktığı günlerde yaşanan sevinç (tabii bazıları için tartışılır), yurt çapında bayram sırasında karantinada yapılan online bayramlaşmalar, maske yasağının düşmesi anısı, bunlar hep anlatılacak güzel anılar haline gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı