Hiç pişmanlık hissettiğiniz zamanlar oluyor mu?

Eğer düşünsem çok fazla pişmanlığım olabilir ve bu çok normal. Fakat değiştiremeyeceğim şeyler için pişmanlık duyarak oraya tıkılıp kalmak vakit kaybı olacaktır.
Geçmiş gitti ise en azından şuanı yaşamayı tercih ederim.

Ama illa bir cevap vermem gerekiyor ise;
"Üç sene önce onu otobüse bindirdiğimde bir anlık aklımdan otobüse atlamak gelmişti. Yapmadım. Nasılsa yine görürüm dedim. Fakat son görüşmemiz olacakmış. Pişmanım. Bilseydim eğer, düşünmeden arka kapıdan atlardım."

Eğer düşünsem çok fazla pişmanlığım olabilir ve bu çok normal. Fakat değiştiremeyeceğim şeyler için pişmanlık duyarak oraya tıkılıp kalmak vakit kaybı olacaktır.
Geçmiş gitti ise en azından şuanı yaşamayı tercih ederim.

Ama illa bir cevap vermem gerekiyor ise;
"Üç sene önce onu otobüse bindirdiğimde bir anlık aklımdan otobüse atlamak gelmişti. Yapmadım. Nasılsa yine görürüm dedim. Fakat son görüşmemiz olacakmış. Pişmanım. Bilseydim eğer, düşünmeden arka kapıdan atlardım."

Benzeri benim de başıma gelmişti fena üzülmüştüm. Fakat 2 gün sonra gerçeği öğrenip Instagram'da başkası ile fotosunu görünce tam bir duygusuz olduğunu öğrenmiş olmuştum :D. Şu anki kız arkadaşım ona nazaran karakter ve duygusal olarak daha iyi en azından karşı tarafı üzmüyor ve mutluyuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı