Hiç sevgilim olmadı

Sevgiliyi boşver meeennn.
Fuckbuddy en iyisidir.
Onu Türkiye sınırları içerisinde bulmak çok zor ve bulmak için çok az il ve çevre imkanları var.

25 yaşındayım, benim de hiç sevgilim olmadı. Benim gibi asosyal, çekingen, utangaç biriyseniz sevgili bulmanız çok zor. Kızlar ilk adımı erkeklerden bekler.
Fazla alakası yok hocam çevredeki kızların çoğu aşırı talep gördüğü için bu zamanda erkekler fazla talep görmüyor. En basitinden kendimden örnek vereyim Lise sonum düzgün tipim ve vücudum var ama kızlar için bu kriterler 2. sırada olduğu için bu zamana kadar hiçbir kıza teklif etmediğim gibi hiçbir kızdan da teklif almadım ve öyle soğuk asosyal birisi de değilim gayet iyi konuşurum kızlarla çünkü konuşmaya çekinenler genellikle kızlardan gelecek olan tepkiden korkarlar ama ben çoğu kızın zeka seviyesini okulumda ve çevremde gördüğüm için bu zeka seviyeleri isterlerse beni Einstein isterlerse de Allah'ın delisi görsünler iki türlü de umurumda olmaz. Her neyse kriterlerin 1. Sırada olanı ise onlara ne kadar önem verdiğindir. Benim çevremde okulda mesela çoğu kız ergenin teki zeka seviyeleri sokaktaki kediden bile düşük zekalarını birbirlerinin arkasından plan kurarken ya da erkekleri tuzağa çekerken kullanıyorlar. Ki bu devirde zaten çevrende görmüşsen eğer birinin sevgilisi varsa sürekli gözü telefondadır sürekli sevgilisi mesaj attığı an kendisini işi olsa da geri cevap vermeye şartlandırmıştır elindeki sevgilisini kaybetmemek için. Bu devirde sevgili yapmak için 1. adım yaptığın tek şey o kıza ilgi vermek olacak ve diğer ilgi veren erkekler de rakibin olduğu için bu hayli bir zor, 2. adım fiziksel özelliklerin iyi olması lazım ya da kötü olmayacak. 3. adım paranın olması lazım kız haftada 2-3 defa dışardan yemek istiyorsa önce beraber ödeyelim falan diyecektir zamanla faturalar sana kesilecektir. Onun dışında zeki bir kız arkadaş bulursanız o kız bunların hiçbirine bakmayacak ve sadece sizin karakterinize bakacaktır ama burada da tek eksik o kız muhtemelen çirkindir. kötü bir sıfat farkındayım ama muhtemelen güzel değildir ortalamanın altındadır. Güzel olsa zaten ilk başta şartsız koşulsuz sevgili yapmak istemez beklentileri olur. Demem o ki Türkiye'de sevgili yapmamak normal bir durum artık. Eğer sevgili sorununu Avrupa'da yaşıyorsanız sıkıntı zaten çünkü oradaki eğitim seviyesi kızlara ilah olarak yaklaşmamayı öğrettiği için erkeklere, 1 kızın peşinden 10 erkek koşmuyor. Bu arada lisedeki sevgili olayı daha basittir yani saydığım kriterlerin önemi fazla olmaz lisedeyseniz eğer, ama üniversiteye geçince ya da iş hayatına atılınca dediklerime hak verme olasılığınız bir hayli artar.

Son düzenleme:
@Yusuf2939 hocam katıldıklarım olsa da çok fazla katılmadığim da var ilk çok fazla ilgi alma bunu diyenlerin geneli kızların en tepedeki en güzel olanlarına bakıyor. Ortalama olan bir kızın zannettiğin kadar çok seçeneği yok abaza dediğin adamlar zaten gerçek hayatta yürüme yapamayan tipler onların çoğunu seçenekten bile saymıyorum ki bu tipler dünyanın her ülkesinde var senin dediğin lafı redditte ilk ABD'dekiler kullanmaya başladı. Ve şu an en kotu ülkeler anglosakson ülkeleri.Avrupa'da zannettiğinden çok fazla simp var İngilizceni geliştir dediğimi anlarsın.Gel gelelim hesap mevzusuna eğer calismiyosan kız için beta öder statüsünde değilsen parkta bile oturan kız arkadaşım vardı mesela. Yani bu biraz seni cüzdan olarak görüp görmediğine göre değişiyor. Fiziksel özellikler konusuna katılmıyorum engel falan yoksa rahatlıkla bulunabilir kızlar erkekler gibi tip ağırlıklı bakmıyor. İlgi vermek doğru. Kızlarla konuşmaya çekinmemek de doğru ama sonrasında red yeme toleransın az olup kızlar çok tipe bakıyor ondan red yiyorum dersen trip atarsan büyük sıkıntı.

Son olarak çevreni düzelt o kadar kafası çalışmayan kızlarla muhattap olma. Bir de kadın üstünlukcu düşünmek seni çok geriye atar çevrende egolu tepkilere maruz kalırsın kadınlar tarafından. İlgi konusunda ise çok kişi ilgi veriyorsa bile sen karşılıksız vermezsen 10-15 adım önde başlarsın.

@Yusuf2939 hocam katıldıklarım olsa da çok fazla katılmadığim da var ilk çok fazla ilgi alma bunu diyenlerin geneli kızların en tepedeki en güzel olanlarına bakıyor. Ortalama olan bir kızın zannettiğin kadar çok seçeneği yok abaza dediğin adamlar zaten gerçek hayatta yürüme yapamayan tipler onların çoğunu seçenekten bile saymıyorum ki bu tipler dünyanın her ülkesinde var senin dediğin lafı redditte ilk ABD'dekiler kullanmaya başladı. Ve şu an en kotu ülkeler anglosakson ülkeleri.Avrupa'da zannettiğinden çok fazla simp var İngilizceni geliştir dediğimi anlarsın.Gel gelelim hesap mevzusuna eğer calismiyosan kız için beta öder statüsünde değilsen parkta bile oturan kız arkadaşım vardı mesela. Yani bu biraz seni cüzdan olarak görüp görmediğine göre değişiyor. Fiziksel özellikler konusuna katılmıyorum engel falan yoksa rahatlıkla bulunabilir kızlar erkekler gibi tip ağırlıklı bakmıyor. İlgi vermek doğru. Kızlarla konuşmaya çekinmemek de doğru ama sonrasında red yeme toleransın az olup kızlar çok tipe bakıyor ondan red yiyorum dersen trip atarsan büyük sıkıntı.

Son olarak çevreni düzelt o kadar kafası çalışmayan kızlarla muhattap olma. Bir de kadın üstünlukcu düşünmek seni çok geriye atar çevrende egolu tepkilere maruz kalırsın kadınlar tarafından. İlgi konusunda ise çok kişi ilgi veriyorsa bile sen karşılıksız vermezsen 10-15 adım önde başlarsın.
knk kızlar çok tipe bakıyor diye bir şey yazmamışım tabi bakıyor ama öncelik tip değil belirttim zaten onu. Senin dediklerinde çevrede vardır illa ki ama nadirdir. Ayrıyeten Türkiye ile Avrupa'yı bu konuda kıyaslayamazsın ABD'de tacizlik çok var zaten bir tane kadın bunun deneyini yaptı sokakta yürüyerek sadece ama ABD büyük ülke eyaletten eyalete değişiyor bu tavırlar fakat Türkiye'de her tarafta böyle. Hangi ile gidersen git kadınlara ayrıcalık tanınıyor en basitinden trafikte kadın haksız olsa bile mağdur olan erkeğin üstüne gidilip ''kardeşim bayan o yol al geç'' diyerek seni postalamaya çalışıyorlar. Sen ABD'de veya herhangi farklı bir ülkede bu hareketi kusura bakma ama göremezsin çünkü dediğim gibi eğitim seviyeleri yüksek ve kadınların da sıradan canlılar olduklarının farkındalar. Tabi sen gidip ABD nin en kötü eyaletlerinden örnek alırsan tabi görüşün değişir. Onun dışında basit ilişkiler de vardır ama onlar daha çok genç yaşta yaşananlardır öyle fazla şartlar olmaz ama benim tek anladığım Türkiye'de kadınlar çok fazla ilgi istiyorlar gereğinden fazla ve erkeklerin büyük bir grubu dediğin gibi fazla yürüyemeseler de sosyal platformlardan kadınlara sürekli yazarak onların olduğundan daha değerli hissetiriyorlar. Bunun zaten cinsiyetle alakası yok herhangi bir erkeğe de her hikaye paylaşımında her gönderi paylaşımında onu öven onlarca kız olsa o erkek de gerçek hayatta ''sözde çok talibi'' olduğuna inandığı için gerçek hayatta kızları seçmekte daha seçici olacaktır. Şuan çoğu kız mesela eminim sevgilileri varken bile ''ben istesem elimi sallar en iyisini zaten bulurum'' triplerindedirler çünkü instagramdan onlara asılanların tek amacının sadece s3x olduğunu bilmiyorlar ya da görmezden geliyorlar :D

@Yusuf2939 hocam İngiltere redditlerinde bile bu işin çok zor olduğu anlatılıyor ve dünya genelinde yapılan araştırmalarda en çok japonya ve İngiliz ülkeleri çıkıyor zor olan ülke bu Türkiye kolay demek değil ama dediğin şey dünyanın her yerinde var.

Ama kadınlar sana dediğin gibi egoist davraniyosa çok yüksek ihtimalle onlara aşağıdan bakınca o da yukarı çıkıyordur çok güzel kızlardan bahsetmiyorum onlar cidden egolu oluyor.

Hocam sen date uygulamalarından tecrübe kasmaya çalışmissin muhtemelen veya öyle yapmaya çalışmış birinin laflarını sayıkliyosun orasını bilemem. Gerçek hayatta benim gördüğüm çoğu kişi dümdüz yürümeye bile utanıyor. Aşırı güzel kızlar dışı zannettiğin kadar ilgi veren yok yani.

Dediğin simpler ABD'de daha beterler feminist erkek bile var sen ABD'de de hiç yok diyosun.

@Yusuf2939 hocam İngiltere redditlerinde bile bu işin çok zor olduğu anlatılıyor ve dünya genelinde yapılan araştırmalarda en çok japonya ve İngiliz ülkeleri çıkıyor zor olan ülke bu Türkiye kolay demek değil ama dediğin şey dünyanın her yerinde var.

Ama kadınlar sana dediğin gibi egoist davraniyosa çok yüksek ihtimalle onlara aşağıdan bakınca o da yukarı çıkıyordur çok güzel kızlardan bahsetmiyorum onlar cidden egolu oluyor.
kanka sana tavsiyem yurtdışına çıkman. Bizzat kendin gör deneyimle. Ayrıyeten güzellik farklı bir konu Türkiye'de ortalama bir kız bile abd deki güzel kızdan daha fazla ilgi görüyor. ztn eğer tr omegle platformuna girsen bile anlaşılıyor bu. Yani araştırmalar da nasıl bir araştırma onu da anlamadım sevgili yapma zorluğunu mu ölçüyorlar napıyorlar? Bir kaynak atarsan ben de okuyup merakımı gideririm.

@Yusuf2939 gittim zaten özellikle Almanya Belçika gibi ülkelerde kız düşürmek Trye göre daha zor bir de üstüne yabancı olduğun için biraz geri planda kalıyorsun. Araştırmadan kastım Japonyada mesela 30 yaşında bile ailesi ile yaşayan yüzde 12'lik bir kesim var bunun dışında Avrupa'da senin dediğin aksine kadına boş boş değer ver diye anlatan çok var. Kaynak istiyosan redditde yabancıların dediğini tek tek oku dediğimi anlarsın hepsi bu olayın sadece kendi ülkesinde yaşadığını zannediyor. Türkiyede ortalama bir kız hayatta ABD'deki güzel bir kızdan fazla ilgi görmez sen gerçek buluşmaya geldiği anda kekeme gibi konuşacak erkekleri ilgiden sayiyorsan bilemem ama bu da egolu falan yapmaz zannettiğin gibi. Dediğim gibi Savas Cebeci biraz objektif anlatıyordu en basit örnek 75 yaşında obez biriyle evlendi 190 boyunda kaslı adam sence çok kolay kız bulunsa bu adam bu kadar düşer mi?

@Yusuf2939 gittim zaten özellikle Almanya Belçika gibi ülkelerde kız düşürmek Trye göre daha zor bir de üstüne yabancı olduğun için biraz geri planda kalıyorsun. Araştırmadan kastım Japonyada mesela 30 yaşında bile ailesi ile yaşayan yüzde 12'lik bir kesim var bunun dışında Avrupa'da senin dediğin aksine kadına boş boş değer ver diye anlatan çok var. Kaynak istiyosan redditde yabancıların dediğini tek tek oku dediğimi anlarsın hepsi bu olayın sadece kendi ülkesinde yaşadığını zannediyor. Türkiyede ortalama bir kız hayatta ABD'deki güzel bir kızdan fazla ilgi görmez sen gerçek buluşmaya geldiği anda kekeme gibi konuşacak erkekleri ilgiden sayiyorsan bilemem ama bu da egolu falan yapmaz zannettiğin gibi. Dediğim gibi Savas Cebeci biraz objektif anlatıyordu en basit örnek 75 yaşında obez biriyle evlendi 190 boyunda kaslı adam sence çok kolay kız bulunsa bu adam bu kadar düşer mi?
Kanka cidden komedisin yazdıklarını bir daha oku. Reddit gibi bir platformdan bütün ülkeyi ele alıyorsun sözde yurtdışına çıkmışsın ve orda sevgili yapmanın tr ye göre daha zor olduğunu saptamissin. Ha bir de savaş cebeci örneği ztn orda gülmekten öldüm:D çok masumsun knk umarım kimse seni üzmez. Ayriyeten ben ilgiden saymıyorum o kekeme olanların övgülerini kızlar ilgiden sayıyor. Japonya'ya gelcek olursak oranın kültürü buradan çok farklı ve oranin kültürünü fazla bilmediğim için yorum yapamiycam ama tüm olay 30 yaşından sonra aile evinde kalmaksa o Türkiye'de de var işsizlik ve asgari maaşla çalışma oranına bak derim sadece.

Geri
Yukarı