Hiçbir geliri olmayana kredi kartı verilir mi?

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu aralar bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat öğrenciyim, bursumdan başka gelirim yok. Acaba bana 5000 ya da 6000 TL arası bir kredi kartı verirler mi? Sahip olduğum kartlar Ziraat Genç ve Kuveyt Türk kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim zamanımızda Ziraat burs alana kredi kartı veriyordu. Ama limitleri çok düşük hocam. Geliri olmayana da vermezler.

Ben baya hatrı sayılır bir maaşla 1 yıl çalıştım, anca o zaman hatrı sayılır bi kart verdiler. Biraz sıkı tutuyor devlet.

Onu da verene kadar bin takla attı banka yani :)

Verselerde alma bence limit isteğinden belli ödeyemeyeceksin. Haa vermezler o ayrı 500 TL Play Kart alırsın o kadar.

Şuan korona yüzünden halk banklarindan bireysel ihtiyaç destek kredisi veriyorlar gelire bakılmaksızın. 5 bin 7.5 bin 10 bin başvuru yap şansını dene bence. Ziraatten basvurmani tavsiye ederim. Çalışan kısmına ise işçi tarzı birşey yap.

O kadar fazla vermezler. Bana Finansbank 1300 TL limitli vermişti. Şu an 9800 TL oldu. Finansbank’ı bir deneyin ama ilk başta o kadar yüksek vereceklerini sanmıyorum.

Şuan korona yüzünden halk banklarindan bireysel ihtiyaç destek kredisi veriyorlar gelire bakılmaksızın. 5 bin 7.5 bin 10 bin başvuru yap şansını dene bence. Ziraatten basvurmani tavsiye ederim. Çalışan kısmına ise işçi tarzı birşey yap.
Başvurumu yaptım 1 haftadır filan bekliyorum henüz bir geri dönüş almadım.Acaba ne zaman geri dönüş alırım 1 aya kadar sürer mi ?
5000-6000TL limitli bir kredi kartını sanıyorum ki hiçbir banka güvencesiz vermez.
Güvenceden kastınız kefil mi?

Geri
Yukarı