Hiçbir oyun açılmıyor

SouLL

Hectopat
Arkadaşlar sorunumu anlatmadan önce sistem özelliklerimi belirtmek istiyorum.
İşlemci: Intel Core 2 Duo e7200.
Anakart: Gigabyte G31M-ES2l rev 2.4 fl (güncel bios)
RAM: 2+1 DDR2 667 MHz.
HDD: 500GB Samsung.
Ekran kartı: Onboard Intel gma 3100.

Şimdi arkadaşlar bu PC ile bende çok bir şey beklemiyorum sadece CS 1.6 Quake 3 arena açmak istiyorum fakat bir sıkıntı var sesleri var ama görüntüleri ya beyaz ya da giriş yerleri donuk yani açılmıyor ekran kartını silip kendim manuel yükledim olmadı driverlerin hepsi güncel BIOS da güncel yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunumu anlatmadan önce sistem özelliklerimi belirtmek istiyorum.
İşlemci: Intel Core 2 Duo e7200.
Anakart: Gigabyte G31M-ES2l rev 2.4 fl (güncel bios)
RAM: 2+1 DDR2 667 MHz.
HDD: 500GB Samsung.
Ekran kartı: Onboard Intel gma 3100.

Şimdi arkadaşlar bu PC ile bende çok bir şey beklemiyorum sadece CS 1.6 Quake 3 arena açmak istiyorum fakat bir sıkıntı var sesleri var ama görüntüleri ya beyaz ya da giriş yerleri donuk yani açılmıyor ekran kartını silip kendim manuel yükledim olmadı driverlerin hepsi güncel BIOS da güncel yardımlarınız için teşekkür ederim.

İnternete Google'da sıkıntı oluyor mu?
Olmuyorsa güzel.

Bu sistem oyunlara küsmüş.
EBA'ya girsin yeter diyebileceğimiz sistemlerden.
@batu4d5S neden kızgın atıyorsun doğrular bu.
ben ultra ayarlarda csgo açıcam demedim ki cs 1.6 tost makinesinde açılır hatta daha önce 128 mb gibi bi onboard da açmıştım.
Bu sistem oyunlara küsmüş.
EBA'ya girsin yeter diyebileceğimiz sistemlerden.
@batu4d5S neden kızgın atıyorsun doğrular bu.

Haklısın bu arada kızgın atılcak bir durum yok ama CS 1.6 açmaz denilen bir sistem mümkün mü sence ayrıca sistemi Xeon 5450 4 GB DDR2 800MHz RAM ve 9800GT ekran kartına yükseltip düşük oyunları oynayacagım lakin bana idarelik mario bile açmıyor sen düşün bir sıkıntı var.

Geri
Yukarı