Hiçbir oyunda başarılı değilim

Oyunlar başarılı olmak için mi var yoksa eğlenmek için mi?
Her ikiside var ama bazı oyuncular buna bende dahilim başarılı olmayı ön planda tutuyorlar.
T
Tarihe ve askeri araçlara merağım olduğu için War Thunder oynuyorum ben. Oyun başlarda beni çok sıkmıştı, biraz ara verip devam ettim. Günde 5 saat oynuyorum, çok sarıyor. Türk sayısı da oldukça az. Troll falan yapamazlar yani.
Teşekkürler
T
Tarihe ve askeri araçlara merağım olduğu için War Thunder oynuyorum ben. Oyun başlarda beni çok sıkmıştı, biraz ara verip devam ettim. Günde 5 saat oynuyorum, çok sarıyor. Türk sayısı da oldukça az. Troll falan yapamazlar yani.
Teşekkürler

Bende FPS oyunlarında kolsuzun tekiyim ama futbol oyunlarında önüme geleni avlıyorum. Üzülmene hiç gerek yok. Oyunlarda başarılı olmayabilirsin ama farklı bir sosyal aktivitede başarılı olabilirsin.

Dostum hiç kimse bir oyunda hemen Pro olmuyor. Aim geliştiriceksin, antreman yapıcaksın, oynadığın oyunun esporcularını izle. Ben Csgo'ya ilk başladığımda botu vuramazdım. Şimdi rekabetçi girsem 20 killden altı almıyorum. Kimseyi kendine rakip olarak görme oyun bu. Gerçek hayatında bir yerlere getirmez e spora yatkın değilsen.

Bende berbat oyuncuyumdur. Arkadaşlarla Pubg mobile oynuyoruz milleti arkalıyoruz pusu atıyoruz bazen biz pusuya düşüyoruz 🤣 Sohbet edip eğleniyoruz kendi çapımızda. Pilavlık olmak iyidir bazen. Kendi tarzına göre oyna 😉

Peki siz hangi oyunu önerirsiniz ?

ben;
*Online oyunları severim
*Çok fazla aim gerektiren oyunları oynayamam
*FPS çok hoşuma gider

Bu şekilde bildiğiniz bir oyun varsa söyler misiniz ? (ücretsiz olması gerek çünkü oyunlara para yatırmam yasak)
COD MP oynayabilirsiniz. Aşırı aime gerek yok daha çok pozisyon ve taktik gerekli.

Öncelikle doğru ayarları bulduğundan emin olmalısın kolunu kullanarak mı çeviriyorsun yoksa bileğini kullanarak mı buna göre ayar yapmalısın mesela en basitinden. Ve her zaman kendinden daha iyi oynayan kişiler ile beraber oyna sana hatalarını söylerler çok daha iyi olur senin için. Pratik yap devamlı eğer gerçekten kafaya koyduysan kolun ağrıyana kadar aim kasmaya çalış. Ben öyle yapıyordum genelde. Benim fikrim pratikten çok kendine ait doğru ayarları bulabilmen ayarlarını yaptığın zaman çok hızlı bir gelişme yaşayacağına inanıyorum.

Bende FPS oyunlarında kolsuzun tekiyim ama futbol oyunlarında önüme geleni avlıyorum. Üzülmene hiç gerek yok. Oyunlarda başarılı olmayabilirsin ama farklı bir sosyal aktivitede başarılı olabilirsin.
Futbolu PC demi oynuyorsun. Ben PC de oynamayı beceremiyorum çok kolay aslında ama bi türlü olmuyor. Ama PS de BJK-FB maçında 12-0 yeniyom 😂🤣
COD MP oynayabilirsiniz. Aşırı aime gerek yok daha çok pozisyon ve taktik gerekli.
Ücretsiz olmak zorunda demiştim ama. Link atar mısınız bulamadım da.

Rekabetçi oyunlarda iyi oynamak için oyuna zaman ayırmak gerekiyor. CS:GO gibi oyunlarda özel oyunlara girip aim'inizi ve oyun taktiklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Tabi hepsi zamanla olan şeyler. Oyuna olan ilginizi bırakmayıp her zaman iyi olma tutkusu ile oynamanız gerekiyor.

Geri
Yukarı