Hiçbir şey bilmeden Witcher 1'e başlanır mı ?

Hyrooa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Witcher serisi hakkında en ufak bir fikrim yok. Steam indirimlerinde 1. 2. ve 3. oyunu satın aldım oynamak için. Şimdi 1. oyunla başlayacağım ama bundan daha da önce bir şey var mı? Yani bildiğim kadarıyla bu bir kitapmış ve sonradan oyun olmuş. Ben hiçbir şey bilmeden Witcher'a başlamalı mıyım?

Başlayabilirsin, evrene aşırı hakim olman gerekiyorsa kitaplarını satın alabilir, internette yazılmış makalelerini detaylıca okuyabilir sonra başlayabilirsin. Fakat buna gerek var mı? Bence yok.

Witcher serisi hakkında en ufak bir fikrim yok. Steam indirimlerinde 1. 2. ve 3. oyunu satın aldım oynamak için. Şimdi 1. oyunla başlayacağım ama bundan daha da önce bir şey var mı? Yani bildiğim kadarıyla bu bir kitapmış ve sonradan oyun olmuş. Ben hiçbir şey bilmeden Witcher'a başlamalı mıyım?
1'i bilmiyorum ama 2'yi ve 3'ü sorunsuz oynarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlayabilirsin, evrene aşırı hakim olman gerekiyorsa kitaplarını satın alabilir, internette yazılmış makalelerini detaylıca okuyabilir sonra başlayabilirsin. Fakat buna gerek var mı? Bence yok.
Açıkçası bence de gerek yok :D Direkt 1. oyundan başlayacağım. Teşekkürler.

Kitapları okumanızı tavsiye ederim evreni anlamak için ama çok zamanınızı alacağı için YouTube'da kitap özetleri var onları izleyip oyuna başlarsanız da olur.

Bence Witcher 1 oynarken zorluk çekebilirsin ama iki ve üçü oynarken sorunsuz oynayabilirsin. Hem bence Witcher 1'i şu anki mekaniklere göre oynamak biraz zor gelebiliyor.

Bence Witcher 1 oynarken zorluk çekebilirsin ama iki ve üçü oynarken sorunsuz oynayabilirsin. Hem bence Witcher 1'i şu anki mekaniklere göre oynamak biraz zor gelebiliyor.
Evet, ilk oyun bence çağın bayağı gerisinde. Bugün oynarken zaman zaman sinir edebilir.

Witcher 1'in hikayesini veya game play videolarını okuyun, Witcher 2'den başlayın zira güncel oyunlar oynuyorsanız sıkıcı gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı