Çözüldü Hiçbir VPN çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kaspersky sandart satın alıp kurduktan sonra VPN'e bağlanamadığımı fark ettim, bir alakası var mı bilmiyorum. VPN'e bağlanmaya çalışınca görseldeki gibi IP adresi gözükmüyor ve sonrasında herhangi bir siteye girince internetimin olmadığı yazıyor. Aynı internete telefondan bağlanıp girdiğimde bağlanabiliyorum VPN'e. Başka VPN'leri de denedim sonuç aynı.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 36
  • Adsız.png
    Adsız.png
    134,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Planet VPN kullanabilirsin ben Türk Telekom kullanıyorum güvenli internet açık ve planet VPN çalışıyor.

Hangi ISS(internet servis sağlayıcısı) kullanıyorsun? VPN, DNS engeli olabilir.

Kaspersky'nin güvenli tarama ayarını kapatınca veya kendi VPN'ini kullanınca çözülüyor. Şu an VPN'in deneme sürümünü aldım bitince ayarı kapatırım kullanırken.
Kaspersky sandart satın alıp kurduktan sonra VPN'e bağlanamadığımı fark ettim, bir alakası var mı bilmiyorum. VPN'e bağlanmaya çalışınca görseldeki gibi IP adresi gözükmüyor ve sonrasında herhangi bir siteye girince internetimin olmadığı yazıyor. Aynı internete telefondan bağlanıp girdiğimde bağlanabiliyorum VPN'e. Başka VPN'leri de denedim sonuç aynı.
Kaspersky ile ilgili olduğunu zannetmem. Kapatınca VPN’e bağlandı mı?

Planet VPN kullanabilirsin ben Türk Telekom kullanıyorum güvenli internet açık ve planet VPN çalışıyor.

Hangi ISS(internet servis sağlayıcısı) kullanıyorsun? VPN, DNS engeli olabilir.

Kaspersky'nin güvenli tarama ayarını kapatınca veya kendi VPN'ini kullanınca çözülüyor. Şu an VPN'in deneme sürümünü aldım bitince ayarı kapatırım kullanırken.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı