Çözüldü "HID Düğmesi Kesme Sürücüsü üzerinde" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BaranCifteli

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, sağlıklı günler dilerim öncelikle.
Bu öğleden sonra bilgisayarımın chipset sürücüsünü güncelledim. Güncellemem bittikten ve bilgisayar yeniden başladıktan sonra istemsizce Aygıt Yöneticisine girdim. Başlıkta da belirttiğim üzere HID Düğmesi Kesme Sürücüsü üzerinde(KOD51) hatasını aldım. Sürücü güncelleştirme seçeneğini kullanmaya çalıştım fakat bir işe yaramadı. Bu hatanın laptop touchpad açma/kapama ayarını iptal ettiğini fark ettim. FN+F3 kombinasyonu artık işlevini gerçekleştirmiyordu. Nasıl bir yol izlemeliyim? Araştırdım fakat bulamadım internette bir şey. Yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.
Sorunu çözdüm konu kapatılabilir, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• cc.PNG
    cc.PNG
    65,1 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MSI sitesinden touchpad driver'ını indirdim. Intel® Serial IO Driver yüklendi. Daha sonra seçeneklerden güncelleştirme sonrası arıza giderme gibi bir seçenek vardı ona tıkladım. Yükleme bittikten sonra hatalı dosyaları onardı ve halloldu.
MSI sitesinden touchpad driver'ını indirdim. Intel® Serial IO Driver yüklendi. Daha sonra seçeneklerden güncelleştirme sonrası arıza giderme gibi bir seçenek vardı ona tıkladım. Yükleme bittikten sonra hatalı dosyaları onardı ve halloldu.

Çözüm

Geri
Yukarı