Hidra neden Şehinşah'ın kölesi gibi davranıyor?

Şehinşah çok iyi yalnız Hidra kendini bozuyor ona benzemeye çalışmakla.
Hidra; Allame, Joker, Defkhan, Tepki gibi isimlerle çalışsaydı eminim şu an çok daha kaliteli ürünler ortaya çıkardı.
Şu son çıkardığı şarkılara bakıyorum ve ne rhyme ne flow ne lirik var. Çöp resmen.
Ben Hidra'yı rhyme, flow ve lirik kalitesi ile beğendim. Şu an eser yok. Yazık...

Şehinşah çok iyi yalnız Hidra kendini bozuyor ona benzemeye çalışmakla.
Hidra; Allame, Joker, Defkhan, Tepki gibi isimlerle çalışsaydı eminim şu an çok daha kaliteli ürünler ortaya çıkardı.
Şu son çıkardığı şarkılara bakıyorum ve ne rhyme ne flow ne lirik var. Çöp resmen.
Ben Hidra'yı rhyme, flow ve lirik kalitesi ile beğendim. Şu an eser yok. Yazık...
Tepki ft. Hidra - Yanılma. Efsane ötesiydi.

Çünkü hayranlık duyuyor, Şehinşah'ın ansiklopedi gibi bir kelime birikimi var.
Tanışmaları, yaklaşık 10 yıl önce Şehinşah'ın ona yardım etmesine dayanıyor.
Gayet de iyi anlaşıyorlar, o yüzden hep yan yana geziyorlar. Güzel de yapıyorlar.
Adamlar mutlu ise, adamlar iyi anlaşıyor ise yapabileceğimiz bir şey yok.
Hayır. Şehinşah evsiz dolaştığı günlerde Hidra Şehinşah'a evini açıyor. Birden fazla ortak yönleri olduğu için de anlaşabiliyorlar.

Arkadaşlar, bence Hidra, Şehinşah'dan çok daha iyi bir MC ama nedense her yerde kölesi gibi birlikte geziyor.
Fatih abi, görüyorsan Allah aşkına köle olmaktan kurtul. Ufuk abiyi severim hatta bu hafta dinlediğim tek şarkı Kunteper ama baydı abi bu Şehinşah'ın yanındaki tavırların.
Biz idolü Şehinşah değil, Defkhan olan Hidra'yı seviyoruz.
Hidranın defkhandan çok daha iyi olduğu gerçeğini unutmayalım.

Hidranın defkhandan çok daha iyi olduğu gerçeğini unutmayalım.
Defkhan balon...

Buna da takılma be birader. İlk olarak Hidra Şehinşah'tan daha iyi kısmına katılmıyorum. Genel diskografiye bakarsan direkt aradaki farkı görürsün. Türkçe rape olan etki bakımından da Hidra'nın sağladığı katkı Şehinşah'ın yarısı kadar etmez. İkinci olarak bu dediğim olmasa bile ve Hidra daha iyi bir kariyere sahip olsa bile, bu kültürde birisinden ilham alıp onu örnek alarak üstat olarak gördüğü insandan daha iyi bir kariyere sahip olan ve ona rağmen ona olan saygısını her yerde belli eden tonla rapçi var. Hidra'nın yaptığı gibi o kişinin yanından ayrılmayan adamlar falan çok yani. Takılma yani buna da bir zahmet.

Yeni konular

Geri
Yukarı