Hidrolik Disk Fren Olarak Kaliteli Bisiklet Önerisi

Zenvoy

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum. Fakat iki model arasında kaldım. İki model arasında kalmamın asıl sebebi hidrolik disk frenleri. Bianchi RCX 429 modelinde Shimano hidrolik disk fren kullanılmış. Fakat bu modelden daha üst model olan Bianchi RCX 629'da ise Alhonga hidrolik disk fren kullanılmış. Bu iki markadan hangisi daha kalitelidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum. Fakat iki model arasında kaldım. İki model arasında kalmamın asıl sebebi hidrolik disk frenleri. Bianchi RCX 429 modelinde Shimano hidrolik disk fren kullanılmış. Fakat bu modelden daha üst model olan Bianchi RCX 629'da ise Alhonga hidrolik disk fren kullanılmış. Bu iki markadan hangisi daha kalitelidir?
Bende carraro force 271 vardı. Çok sağlam bisiklet ama çalındı 😪 Tavsiyem Carraro modellerine bak.

Btwin Rockrider St540 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı