Hidrolik Fren Bisiklet Önerisi

Furkan Çeliktas

Hectopat
Daha fazla  
Selamün Aleyküm

Şimdiye kullandığım Ümit bisiklet vardı ve yenilemeyi almışken de iyi rahatça kullanabileceğim bisiklet arıyordum ve birkaç sonuç buldum size danışmak istedim.

Hidrolik Fren olmasını çok istiyorum. Nedeni ise şuan kullandığım bisiklette v fren var ve bu beni baya uğraştırmakta freni bir kere sıktığımda bi pamuç takılı kalıyor ve ses ve sürtünme yapıyor her defasında freni elimle eğilerek düzeltiyorum bu nedenle hidrolik istiyorum.

Konya da yaşıyorum her ne kadar bisiklet yolu olsa da yollar çok bozuk ve şuan kullandığım bisiklet yüzünden turlara katılmıyorum Mtb bi bisiklet olsun istiyorum.

Maddi durum olarak 1000 liraya kadar bir bütçem var.

Geçen gün bisikletçilere sordum ve bana şu modeli önerdiler ve 820''ye kadar bıraktılar.
Mosso WILDFIRE HYD 26

@BilgisayarKurdu @Bulut Uzer

Son düzenleyen: Moderatör:
Hidrolik frenleri fena değil giriş-orta seviye, geri kalanı zaten bu bütçede olması gerektiği gibi giriş seviyesi.
800'e bisikleti al, 200'e de kask, eldiven, ön - arka aydınlatmaları alırsın.

Şuan için pek bir öneri sunamam ama bu fiyat aralığında buna göre çok daha iyi ikinci el seçeneklerine göz gezdirmeni önerebilirim. Ama sadece sıfır istiyorsan Giant'ın mağazalarına bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı