Elektronik Hifiman HE400SE Nays Cashback ile ₺2,649

vergi dahil fiyatı TRY 968.37 gözüküyor. ama değer.
ben size başka bir şey sorayım.

avani ve abigail, hakkında ne düşünüyorsunuz? bir tempotec performansı alamaz sanırım değil mi ?
(aslında taşınabilir olmasına ihtiyacım yok. masaüstü pc ile kullanacağım ucuz bir şey arıyorum)
Avani olabilir, daha ucuzada alc5686 dac dongle'lar var aliexpresste onlarada bakabilirsin. Alternatif olarak apple dac dongle'da alabilirsin ama abd versiyonuna göre biraz daha kötü ve apple cihazları dışında %50 ses kısıtlaması var. Android telefonlarda bazı uygulamalarla bu kısıtlama kaldırılabiliyordu ama.

Ayrıca fiziksel ses arttırma tuşu yok bunda, ses arttırma tuşu olan alc5686 dac dongle'da görmedim daha önce o aklında bulunsun. Beslemesi zor şeyleri pek besleyemez bunlar ama fiyatlarına göre iyiler.

vergi dahil fiyatı TRY 968.37 gözüküyor. ama değer.
ben size başka bir şey sorayım.

avani ve abigail, hakkında ne düşünüyorsunuz? bir tempotec performansı alamaz sanırım değil mi ?
(aslında taşınabilir olmasına ihtiyacım yok. masaüstü pc ile kullanacağım ucuz bir şey arıyorum)
Aliexpress'te ilk siparişe biraz indirim yapıyor bu arada, ilk siparişte 885 TL toplam Tempotec

Bu kulaklığı Akalın müzikten almıştım. Kulakları çınlasın Uğur Memiş hocamın tavsiyesi ile.
Öncelikle bu kulaklığı sürmek zor iş!
Usb ses kartları bile kendi kendine süremiyor. ( Üst segmentler hariç ).

Bu kulaklığı sürebilmek için de dandik bir amfi almamanızı öneririm. Topping A30 Pro kullanıyorum, bu kadar yüksek bir amfiye de ihtiyacınız olmayabilir. Ama en kötü ihtimalle böyle bir ürün önerebilirim;

Bu kulaklığı Akalın müzikten almıştım. Kulakları çınlasın Uğur Memiş hocamın tavsiyesi ile.
Öncelikle bu kulaklığı sürmek zor iş!
Usb ses kartları bile kendi kendine süremiyor. ( Üst segmentler hariç ).

Bu kulaklığı sürebilmek için de dandik bir amfi almamanızı öneririm. Topping A30 Pro kullanıyorum, bu kadar yüksek bir amfiye de ihtiyacınız olmayabilir. Ama en kötü ihtimalle böyle bir ürün önerebilirim;

Hocam bunun yerine Topping L30 alın daha iyi. Tempotec Sonata HD PRO alınsa bile yeterli olur. Benim HD58X'i rahat kaldırıyor.

Hocam bunun yerine Topping L30 alın daha iyi. Tempotec Sonata HD PRO alınsa bile yeterli olur. Benim HD58X'i rahat kaldırıyor.

32 ohmda 2700mW mı??? X2 dediği balanced output sanırım. Benim cihaz 1300 mW ben %60 nadiren yapıyorum HE400se için. Bu  rahatlıkla altından kalkar.

Amazon ispanya'da bile 109 dolara satılan kulaklığı 2850 tlye düştü diye konu falan açıyoruz. Kafayı yemek üzereyim valla.

Peki PC ile masaüstünde kullanmak için bunu önerir misiniz?
Ya da biraz daha biriktirip tempotec mi bakmalı?
PC de dandik bir ses kartı var. Samson SR850(superlux çakması) için ucuz bir şey arıyorum da.
Tempotec giriş sınıfı için çok harika bir cihaz. Eğer biriktirebilirseniz alın derim. Audiosciencereview'de incelenmiş bu fiyat performansta başka ürün yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı