Satılık High Power 500W 80+ PSU (Güç Kaynağı)

1Game1Gamer

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523370362
Fiyat 165TL'dir. Kargo tarafımca karşılanacağı için pazarlık düşünmüyorum fakat elden teslimde pazarlık olabilir. Sistem ekran kartı ile kullanılmadığından PSU'ya yüklenen bir şey olmadı. Güç kaynağı temiz kullanılmıştır. 12V kanalından 450W vermekte olup güçlü ekran kartlarını besleyebilmektedir. Aynı zamanda PSU single raildir. Ürünün garantisi kutu içerisinde bulunmaktadır. 17 ay kadar garantisi bulunmaktadır.
Bilgisayar_11179155.jpg
IMG_20170131_225243[1].jpg

Hocam ürünün orjinal fiyat 180-190 arası zaten. Alıcağımdan değil ama bence 130'lara düşmelisiniz elden çıkarmak için. :D

Hocam ürünün orjinal fiyat 180-190 arası zaten. Alıcağımdan değil ama bence 130'lara düşmelisiniz elden çıkarmak için. :D
Temiz tuttuğumdan dolayı bu fiyatı verdim. Ciddi kişiler olursa neden olmasın fakat 130 lira zaten imkansız bu tür bir PSU için.

Aklınızda bulunsun ikinci el temizde olsa kirlide en az piyasa da ki sıfır en ucuz fiyatın üzerinden %10-15 düşürerek fiyat çekmeniz gerekir yine de sizin tercihiniz.

Benim de yaptığım bu hatta üzerine ben kargoyu karşılayacağımi söylüyorum. Üzerine doların yükselme ihtimali yüksekken insanlar beklemeyi tercih ederse bu fiyatları ikinci elde bulmak çok zor olacak. O zaman fiyatlar çok daha artacaktır.
Forumda bazıları dolar yüksekken düşmesini bekleyin diyordu şu an dolar kaç görüyorsunuz.

Benim de yaptığım bu hatta üzerine ben kargoyu karşılayacağımi söylüyorum. Üzerine doların yükselme ihtimali yüksekken insanlar beklemeyi tercih ederse bu fiyatları ikinci elde bulmak çok zor olacak. O zaman fiyatlar çok daha artacaktır.
Forumda bazıları dolar yüksekken düşmesini bekleyin diyordu şu an dolar kaç görüyorsunuz.
Dolar hiçbir zaman düşmez düşse bile o düştüğü etkiyi biz yine zam olarak alıyoruz her türlü fiyatlar artar alım gücü düşer durum bu kısa vadede doların fazla yükseleceği yok ama ilerleyen zamanlarda 2-3 yıl içinde 5 i görür gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı