Çözüldü High Power 600W 80+ Bronze PSU 12V Kanal Watt Desteği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blockchainlover

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. High Power 600W 80+ Bronze Güç Kaynağı (H12S) 12V kanalından kaç volt çeker? İnternette aradım hatta High Power'ın sitesine bile girdim bulamadım yardımcı olur musunuz?

055.jpg

12V kanalından Volt çekmez, Watt sağlar. 540W ve 45 Amper güç sağlıyor.

Stokta yok yazıyor. Bütçeniz varsa Seasonic alın derim. Dünya çapında kalitesi bilinen bir üründür. X-850 modelini kullanmaktayım sorunsuz.
Maalesef bütçemi aşıyor, 180 TL'ye kaliteli bir güç kaynağı önerebilir misiniz? Bir sorum daha var RX 470 İ5 6500 sisteme 500W yeterli olur mu? Birde önerinizi Webdenal sitesi üzerinden yapabilir misiniz?

Son düzenleme:
500W yeterli. Ancak 180 TL ve sizin istediğiniz düzeyde kaliteli ürün bulmak biraz zor. Sanırım 80 Plus sertifikalı en ucuz ürün High Power. Benim tercih edeceğim bir marka değil. 80 Plus olmasa da en azından diğerlerine göre daha kaliteli olarak bunu önerebilirim:
Tavsiyem bütçenizi biraz daha artırmanız. Seasonic almasanız bile 500W 80 Plus sertifikalı Cooler Master, Thermaltake gibi ürününün arkasında duran firmalardan almanızı tavsiye ederim.

500W yeterli. Ancak 180 TL ve sizin istediğiniz düzeyde kaliteli ürün bulmak biraz zor. Sanırım 80 Plus sertifikalı en ucuz ürün High Power. Benim tercih edeceğim bir marka değil. 80 Plus olmasa da en azından diğerlerine göre daha kaliteli olarak bunu önerebilirim:
Tavsiyem bütçenizi biraz daha artırmanız. Seasonic almasanız bile 500W 80 Plus sertifikalı Cooler Master, Thermaltake gibi ürününün arkasında duran firmalardan almanızı tavsiye ederim.
Forumda Zalman baya öneriliyor ancak 500W yetecek midir? Overclock yapmayacağım ve tek ekran kartı kullanacağım. PSU Calculator kullandım önerilen 500W diyor. Bir de en fazla 200 TL olmak şartıyla 500W PSU önerir misiniz?

Son düzenleme:
145W GTX 970, 150W GTX 1070 ve 180W TDP değerine sahip GTX 1080 için önerilen PSU 500W idi. RX 470 120W TDP değerinde. Yani yeterli olacaktır. Bütçeniz 260 TL civarına çıkmadığı sürece Webdenal'dan önerebileceğim tek model Zalman 500 LX olacaktır. Başka siteleri çok araştırmadım siz Webdenal dediniz diye. Araştırdığım kadarıyla da 180 TL civarına daha düzgün ürün bulamadım zaten. 4-5 siteye baktım.

Peki bütçemi artırıp Seasonic almaya karar verdim ama birkaç sorum var. Önerdiğiniz 620W'luk olanı modüler mi? Bir sorum daha var. M12II ile S12II arasındaki farklar nelerdir? Sanırım M12II modüler, diğeri değil.

Son düzenleme:
Şuan ben kullanıyorum ve gayet memnunum. V12 kanalından 540W veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı