High Power 600W 80+ Gold performance vs 750W 80+ Gold

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son olarak bu iki model arasında çok kararsız kaldım. Sistemim:
RTX 2070.
Ryzen 5 3600.
Tomahawk Max.
MB511 ARGB.

High Power 80+ Gold 600W(553TL), High Power 80+ Gold 750(673TL).
Upgrade uzun yıllar yapmıyacağım, yaparsam Ryzen 4000 serisi alabilirim o kadar. Sizce gerek var mı aradaki fiyat farkına gerek var mı? Bir de galiba bu PSU'nin CPU kablosu biraz kısaymış. MB511'de sıkıntı çıkarır mı? Uzunluğu bilgisi olan veya kullanan var mı? Birazdan sipariş vereceğim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sisteme sahibim E.kartı Sapphire 5700 Nitro+ sadece, dün akşam High Power Performance Ve 750W'ı sipariş ettim. Tek düşündüğüm Bu ürünün resmi sitesinde de bulamadım. Ve HİÇ adam akıllı tanıtım videosu yok teknobiyotik harici.

Aynı sisteme sahibim E.kartı Sapphire 5700 Nitro+ sadece, dün akşam High Power Performance Ve 750W'ı sipariş ettim. Tek düşündüğüm Bu ürünün resmi sitesinde de bulamadım. Ve HİÇ adam akıllı tanıtım videosu yok teknobiyotik harici.
Bende aslında biraz tedirginim kararsızım napsam o Fiyata daha başka PSU'da bulamadım.

Umarım problem yaşamazsınız bende birazdan sipariş edeceğim hayırlısı olsun.

Aynı ürünü almayı düşünüyorum 750W olanı üründen memnun musunuz.
Aynı sisteme sahibim ekran kartı Sapphire 5700 Nitro+ sadece, dün akşam High Power performance ve 750W'ı sipariş ettim. Tek düşündüğüm bu ürünün resmi sitesinde de bulamadım. Ve hiç adam akıllı tanıtım videosu yok Teknobiyotik harici.

Ürünü aldınızmı memnun musunuz bende almayı düşünüyorum 750W olanını.

Aynı ürünü almayı düşünüyorum 750W olanı üründen memnun musunuz.

Ürünü aldınızmı memnun musunuz bende almayı düşünüyorum 750W olanını.
aldım ama bütçe sıkıntı olduğu için iade işlemi başlattım 600w olanını alacağım. Ama cidden kaliteli hissettirmişti kontrol çalıştırma sansım olmadı ama güzele benziyor tavsite ederim iade edip 600w olanını alcağım.

Geri
Yukarı