High Power 600W güç kaynağı nasıldır?

Atakan Kasırka

Hectopat
Merhabalar, High Power markası bana çok önerildi ancak bana çok kaliteli bir marka gibi gelmedi. Nedense aklımda hep dandik bir marka gibi kalmış ve size de sormak istedim çünkü görünüşte de çok kaliteli durmuyor. Sizce nasıl bir PSU? Yüksek ihtimalle EVGA 600W alacağım ancak High Power'ı merak ettim. Başka kaliteli bildiğiniz marka varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
High Power'ın bahsettiğin PSU'suna göre değişir vereceğimiz cevap.
High Power da FSP, Seasonic gibi başka markalara PSU üreten bir firma, kalitelidir yani ad olarak. Ama modelden modele ürün kalitesi değişir.

Başka kaliteli bildiğiniz marka varsa yardımcı olur musunuz?

(Adata) XPG, Corsair, Seasonic, EVGA, Enermax, BitFenix, MSI, ASUS, Cooler Master, Antec, Deepcool, Be Quiet, NZXT, FSP, Fractal Design, SilverStone, Lian Li, Xigmatek, Zalman, Cougar, Aerocool falan filan.

High Power'ın bahsettiğin PSU'suna göre değişir vereceğimiz cevap.
High Power da FSP, Seasonic gibi başka markalara PSU üreten bir firma, kalitelidir yani ad olarak. Ama modelden modele ürün kalitesi değişir.

(Adata) XPG, Corsair, Seasonic, EVGA, Enermax, BitFenix, MSI, ASUS, Cooler Master, Antec, Deepcool, Be Quiet, NZXT, FSP, Fractal Design, SilverStone, Lian Li, Xigmatek, Zalman, Cougar, Aerocool falan filan.

Sharknoon nasıl marka

Geri
Yukarı