High Power 650W 2.el aldıgım modüler güç kaynağında ekran kartı pin girişi yok

Kalitesiz bir şeye benziyor kablo önermiyorum.

İleride alacağınız zaman bakarsınız kablo işine.
başkan neye bakıyım ilerde alıcağım zaman aldım zaten kablo yok ekran kartımı kullanamıyorum onboardan kullanıyorum ne öneriyorsun napmam lazım mecbur alıp takıcam molex dönüştürücü istemiyorum

Kabloyu kullanmanıza zaten gerek yok ekran kartını bir adet çıkan ile kullanabilirsiniz 8 Pin güç girişi istiyorsa kart.
dostum uymuyor işte o 8 pin anakart için hani 4+8 isteyen anakartlar var ya onlar için cok zorladım ama girmiyor ekran kartı yerine
Kabloyu kullanmanıza zaten gerek yok ekran kartını bir adet çıkan ile kullanabilirsiniz 8 Pin güç girişi istiyorsa kart.
pinlerin dışındaki çerçeveler farklı ekran kartının pinlerinin çerçevesi ile

Yaşadığın problemin çok benzerini ben de yaşıyorum. Aynı marka PSU kullanıyorum, sorunu çözdüysen nasıl çözdüğünü paylaşabilir misin lütfen?

Bu arada sorunu net anlatmak isterim. High Power PSU'ların PSU üzerinde bulunan pin yapısı diğer PSU'lar ile aynı değil. 8 tane pin'den bir tanesinin yeri değişik, bu sebeple hem custom hem de diğer PSU'lardan gelen kablolar bu PSU'ya uymuyor. GPU'ya giden tarafta herhangi bir problem yok, o kısım standart ve şimdiye kadar kullandığım bütün GPU'larda sorunsuz çalıştılar. Yani kısacası High Power PSU'lar (en azından benim ve NortonWest'in kullandığı) PSU tarafında standart olmayan bir pin yapısı kullandıklarından piyasdaki kablolarla uyumsuzlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı