High Power 700W 80+ Bronze eco aktif PFC nasıl?

Bu bütçede High Power ECO tercih etmeyin. Kabloları da rengarenk, pek güzel durmaz açıkçası. 600W yeterli olacaksa;
FSP Hydro'nun fanının çok ses çıkarttığı ile ilgili birkaç şey duymuştum bu arada, onu da değerlendirin.

hocam fsp
High Power 700W 80+ Bronze eco aktif PFC bu PSU'yu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl?
Ses çıkartır mı?
Çok ısınır mı?
Kablolamada sorun çıkar mı?

Eğer güzel değilse bana PSU önerir misiniz?

Link: High Power 700W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı (HPE-700BR-A12S) | Teknobiyotik
hocam öncelikle bütçenizi belirtirmisiniz ona göre alternatifler sunalım tabi bunun yanında sisteminizin demirbaşlarını yazarsanız alanı daraltırız

Sistemin nedir? 600W yeterli geliyorsa sistemin için bu üründen iyisi yok bu fiyata.

GTX 1660S Ryzen 5 2600 600W alsam yük altında yeter mi ısınırmı fanları ses yapar mı bir de ne önerirsiniz?

GTX 1660S Ryzen 5 2600 600W alsam yük altında yeter mi ısınırmı fanları ses yapar mı bir de ne önerirsiniz?
Isınma vs. olayları kasa hava akışına bağlı, PSU ile bağlantısı yok. Sistemin için attığım PSU yeterli. Alabilirsin. Gold sertifikalı bir PSU, oldukça kaliteli.

Geri
Yukarı