High Power 750W vs Sharkoon Gold Zero 750

ProDanqqels

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar;
High Power Performance Gold GD HP1-J750GD-F12S Power Supply mı yoksa Sharkoon Gold Zero 750W Gold mu tercih etmeliyim? Başka PSU öneriniz varsa önerilere de açığım. Teşekkür ederim şimdiden 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ikisi arasında kaldım sharkoonda koruma eksik evet fakat high powerda kablolar zorunlu olarak kullanmasanda kasa içinde kalabalık yapıyor single rail birde o yüzden ben sharkoon tercih ettim.

Bende ikisi arasında kaldım sharkoonda koruma eksik evet fakat high powerda kablolar zorunlu olarak kullanmasanda kasa içinde kalabalık yapıyor single rail birde o yüzden ben sharkoon tercih ettim.
Hala kullanıyor musun? Sessiz mi, yük altında da sessiz çalışıyor mu? Tavsiye eder misin?

Hala kullanıyor musun? Sessiz mi, yük altında da sessiz çalışıyor mu? Tavsiye eder misin?

Ustam ben bayağıdır araştırdım ve en sonunda XPG'nin Core Reactor 750W Gold modelini aldım. Aklında olsun seninde, daha kullanmak nasip olmadı ama ürün geldi beklemedeyim yavaş yavaş topluyorum sistemi.

Ustam ben bayağıdır araştırdım ve en sonunda XPG'nin Core Reactor 750W Gold modelini aldım. Aklında olsun seninde, daha kullanmak nasip olmadı ama ürün geldi beklemedeyim yavaş yavaş topluyorum sistemi.

Bende XPG pylon serisini sipariş ettim, reactor biraz bütçemi aştı ancak yine kaliteli bileşenler kullanılmış pylon serisinde de. Şimdiden güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı