High Power 750W vs Xigmatek Vector S750

CH1ZU

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar, iki adet PSU arasında kaldım. Sistemin son parçası bu kaldı. R5 2600x ve RTX 2060 veya şu anlık RX 580 8GB için yetecek bir güç kaynağı olacak.

Xigmatek: 280TL
High Power: 200TL

Gibi bir miktara gelecek sizce hangisini almak daha mantıklı, daha önce High Power kullandım marka kötülemeye gerek yok. Fikirlerinizi alırsam çok sevinirim.

365938

365939

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, iki adet PSU arasında kaldım. Sistemin son parçası bu kaldı. R5 2600x ve RTX 2060 veya şu anlık RX 580 8GB için yetecek bir güç kaynağı olacak.

Xigmatek: 280TL
High Power: 200TL

Gibi bir miktara gelecek sizce hangisini almak daha mantıklı, daha önce High Power kullandım marka kötülemeye gerek yok. Fikirlerinizi alırsam çok sevinirim.

Eki Görüntüle 365938

Eki Görüntüle 365939
Xigmatek daha kaliteli bence Xigmatek almalısınız.

Xigmatek güç kaynaklarında hep bir sorun görüyorum internette o yüzden kararsız kaldım açıkçası.
Sorunları firmalar düzeltti diye biliyorum okuduğunuz konular biraz eskiyse olabilir çoğu marka eskiden sorunluydu düzeltildi. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. ayrıca 80+ silver sertifikası olduğu için daha iyi olacaktır.

Hocam 4'e bölünmesi çokta bişeyi değiştirmez her konuda daha iyi. verdiği woltaj daha güçlü.
Xigmatek şehir dışından alınacak ve 280TL gibi bir miktara gelecek High Power elden 200TL ye gelecek pekte bir fark yok gibi ikisi arasında ama gerçekten kararsız kaldım aradaki farkı vermeye değer mi acaba.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı