High Power Bronze ECO alınır mı?

MertE.

Hectopat
Yer
İskenderun, Hatay
Daha fazla  
Meslek
Teknik Destek Elemanı & Video Editör
High Power 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC alınır mı, nasıl bir markadır?

Yakın zamanda bilgisayarımı revize edeceğim. Şu an takılı olan PSU; Gamepower 500Watt +80 Bronze.

(Anlamadığım bir sebepten dolayı, mevcut PSU'mda on/off Switch'i bozuldu. 0 konumuna alınca direkt I konumuna atıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu modeli kullanıyorum, hakkında oldukça fazla iyi yorum görmüştüm, marka genel olarak iyi diyebilirim ama bahsettiğiniz model hakkında çok bilgim yok. Bazı iyi markaların bazı modelleri kötü çıkabiliyor öyle bir durum yok ise iyidir.

Açıkçası F/P kombinasyonu yapmaya çalışıyorum. Üst modelleri alabilme şansım var ama kredi kartı işine bulaşmak istemiyorum. Peşin alacağım için banka kartından tek çekimle işi bitireceğim. İşlemciyide dahil ediyorum. İşlemci + PSU toplam maksimum 3000TL verebilirim.

Açıkçası F/P kombinasyonu yapmaya çalışıyorum. Üst modelleri alabilme şansım var ama kredi kartı işine bulaşmak istemiyorum. Peşin alacağım için banka kartından tek çekimle işi bitireceğim. İşlemciyide dahil ediyorum. İşlemci + PSU toplam maksimum 3000TL verebilirim.

Anakart nedir veya var mı? Ona göre işlemci önerebilirim.

PSU için FSP HV Pro, Aerocool VX Plus, veya Cougar'ın 600W'lık bir PSU'su vardı Mediamarkt'ta 500 TL falandı. Onlara bakabilirsin.

Anakart nedir veya var mı? Ona göre işlemci önerebilirim.

PSU için FSP HV Pro, Aerocool VX Plus, veya Cougar'ın 600W'lık bir PSU'su vardı Mediamarkt'ta 500 TL falandı. Onlara bakabilirsin.
Gigabyte GA-A320M-S2H

Her şey var ama işte içime sinmeyen bir PSU var şuan bende. O yüzden PSU değişeceğim. İşlemciyi de R5 1600AF düşünüyorum.

Gigabyte GA-A320M-S2H

Her şey var ama işte içime sinmeyen bir PSU var şuan bende. O yüzden PSU değişeceğim. İşlemciyi de R5 1600AF düşünüyorum.

1600 AF'yi ikinci elden alıp anakartı B450M S2H yapsan hiç fena olmaz.

PSU için dediğim modellere bakabilirsin, FSP HV Pro Tier C; diğer iki dediğim PSU ise Tier D seviyesinde. FSP HV Pro daha iyi yani Overall'da.

1600 AF'yi ikinci elden alıp anakartı B450M S2H yapsan hiç fena olmaz.

PSU için dediğim modellere bakabilirsin, FSP HV Pro Tier C; diğer iki dediğim PSU ise Tier D seviyesinde. FSP HV Pro daha iyi yani Overall'da.
Görüşün teşekkürler. Eve gidince dediklerine bakacağım.

Geri
Yukarı