Elektronik High Power Elite series 850W 80+ Bronze Slim kablolu ATX güç kaynağı 1378, 87TL

FrezX34

Picopat
Fiyatı pek de avantajlı değil. Kağıt üstünde iyi ama incelemesi yok.

850 kapasiteye ihtiyacım yoksa aşağıdaki arkadaşı yapıştırırdım. Daha iyi yapı kalitesi her zaman iyidir.

Güç kaynağı hakkında çok bir bilgim yok fiyatını gördüğüm için attım @Sir Benjamin hocam belki bu güç kaynağının nasıl olduğunu biliyordur.

High Power iyi bir markadır, alacak olan varsa alsın güzel fırsat.

Fiyatı pek de avantajlı değil. Kağıt üstünde iyi ama incelemesi yok.

850 kapasiteye ihtiyacım yoksa aşağıdaki arkadaşı yapıştırırdım. Daha iyi yapı kalitesi her zaman iyidir.

Hocam bu PSU'nun şu anda en ucuz diğer fiyatı 1500TL. 120TL de olsa indirim indirimdir.

Ucuz yoldan fazla guc isteyenler icin olabilir, fotograflardan bir sey ogrendim: Hold up cap Teapo'ya ait, kac dereceye dayanikli kac uF kac volt falan bunlar yazmiyor tabii. Filtre kapasitorleri de buyuk ihtimal Teapo ve Elite'e aittir. Kotu sayilmaz ama en iyisi de degildir yani ic yapisi yuksek ihtimal.

Bu PSU'nun kendi piyasasi icin iyi fiyat, ama daha kaliteli bir unite isteyenler SS Cool Zero 750'ye bakabilir. 100 TL fiyat farki var.

Güç kaynağı hakkında çok bir bilgim yok fiyatını gördüğüm için attım @Sir Benjamin hocam belki bu güç kaynağının nasıl olduğunu biliyordur.

850W ve bronz?

Hocam bu PSU'nun şu anda en ucuz diğer fiyatı 1500TL. 120TL de olsa indirim indirimdir.
Normal, High Power güç kaynaklarının Türkiye dağıtıcısı bizzat Teknobiyotik çünkü. Stok durumuna göre fiyat güncellemesi yapmış olabilirler. Yoksa tabii indirim indirimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı